Joanna Opozda ujawniła tożsamość hejterki, która życzyła śmierci jej dziecku. To osoba doskonale znana gwiazdom show-biznesu

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda w ciąży nie czuje się najlepiej, a do tego musi mierzyć się z przykrymi wiadomościami. Jedna z internautek posunęła się zdecydowanie za daleko. Przyszłej mamie udało się ustalić jej tożsamość. 

Joanna Opozda i Antek Królikowski spodziewają się narodzin pierwszego dziecka. Aktorska para tworzy związek od zeszłego roku. Chociaż przechodzili spory kryzys, a nawet się rozstali, to postanowili dać sobie kolejną szansę. Latem zaskoczyli wszystkich fanów decyzją o ślubie. Zdjęcia z pięknej ceremonii błyskawicznie obiegły media. Już wtedy pojawiały się plotki o tym, że zakochani oczekują na narodziny dziecka. Długo jednak nie potwierdzali tych doniesień. Dopiero w natłoku kolejnych informacji, przyszła mama wydała oficjalne oświadczenie, w którym rozwiała wszelkie wątpliwości.

Przez pewien czas aktorka była znacznie mniej aktywna w social mediach. Wszystko przez to, że w odmiennym stanie nie czuje się najlepiej. Ostatnio odpowiadała na pytania zatroskanych fanów, gdzie zdradziła, w jakim jest stanie.

Nie będę ściemniać, nie czuję się za dobrze, mam duże problemy zdrowotne, ale jakoś daje radę – poinformowała.

Joanna Opozda ujawnia tożsamość hejterki

Joanna Opozda do tej pory była bardzo aktywna na Instagramie, a po tym, jak ogłosiła ciążę fani byli bardzo zainteresowani jej stanem zdrowia. Niestety okazało się, że nie wszyscy są jej przychylni. Przyszła mama opublikowała ostatnio na Instastory wiadomości, jakie otrzymała od hejterki.

Ty kur*** szłaś do ślubu z brzuchem!!! Zero wstydu!!! I jeszcze bezczelnie kłamałaś że nie jesteś w ciąży!!! Żebyś urodziła dauna!!! Bo tylko na to zasługujesz za te kłamstwa!!!

Kobieta na tym nie poprzestała i wysyłała kolejne, których treść może przerażać.

Spier*** ty kur*** Zakłamana. Kłamałaś ze nie masz brzucha. Żebyś poroniła.

Przyszła mama nie miała zamiaru puścić tego płazem i zdecydowała się zgłosić wszystko na policję. Okazało się, że funkcjonariusze błyskawicznie namierzyli anonimowe konto.

Parę dni temu pokazałam wam screeny obrzydliwych wiadomości, które otrzymałam od pewnej anonimowej osoby, która życzyła mi śmierci, życzyła śmierci mojemu nienarodzonemu dziecku. Te słowa bardzo mnie dotknęły i obiecałam, że tym razem nie odpuszczę i zrobię wszystko, żeby ją znaleźć. No i proszę państwa, udało mi się. Także hasło „nikt nie jest anonimowy w sieci” staje się dzisiaj faktem. I chcę jeszcze tylko dodać, że ta hejterka, okazała się nie tylko moją hejterką, bo ta kobieta pisała do masy innych znanych osób, życząc im m.in. śmierci – powiedziała w sieci.

Wiadomo, że nie jest to pierwszy taki atak ze strony tej osoby. Za cel obrała ona sobie sporo gwiazd polskiego show-biznesu, do których wysyłała wiadomości w podobnym tonie.

Pisała m.in. do pana Piotra Gąsowskiego, gdy ona leżał w szpitalu chory na covida, ona życzyła mu śmierci. Naśmiewała się z guza pani Doroty Gardias, wysłała obrzydliwe wiadomości do pani Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Tego jest masa, ludzi odezwało się do mnie naprawdę sporo. Myślę, że uda się zrobić jakiś pozew zbiorowy, na razie jestem w trakcie rozmów na ten temat, ale tak jak mówiłam – ja tego nie zostawię – dodała Opozda.

Przyszła mama nie ukrywała również, że ta sprawa budzi w niej ogromne emocje. Gdy przeczytała słowa kierowane do niej i jej nienarodzonego jeszcze dziecka nie potrafiła powstrzymać łez.

Jak widzicie, to jest taka osoba, która po prostu uwielbia sprawiać ból innym ludziom i naprawdę naciska na mega czułe punkty. Bo ja powiem wam szczerze, popłakałam się, czytając wiadomości od osoby, której totalnie nie znam. I byłam wściekła na siebie, że tej kobiecie udało się doprowadzić mnie do łez. Dlatego obiecałam sobie, że nie odpuszczę i ją znajdę. I nie będę miała teraz skrupułów, żeby pokazać, jak ona wygląda i jak się nazywa. Uważam, że tak należy postępować z tego typu ludźmi i tak będę postępować z każdą kolejną osobą, która będzie do mnie pisać takie wiadomości.

Gwiazda zdecydowała się upublicznić screeny wszystkich wiadomości, które otrzymała od tej osoby. Znajdziecie je w naszej galerii. Trzeba przyznać, że ta sprawa jest bulwersująca.


Joanna Opozda upubliczniła wiadomości od hejterki

Joanna Opozda upubliczniła wiadomości od hejterki

Joanna Opozda upubliczniła wiadomości od hejterki

Joanna Opozda upubliczniła wiadomości od hejterki

Joanna Opozda upubliczniła wiadomości od hejterki

Joanna Opozda upubliczniła wiadomości od hejterki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×