Joanna Opozda poszła na policję. Sprawa ma związek z jej dzieckiem. To straszne, co ją spotkało

Joanna Opozda poszła na policję

Joanna Opozda poszła na policję

Joanna Opozda udała się na komisariat. Ma to związek z  jej ciążą. Takiego rozwoju sytuacji nie spodziewała się w najgorszych koszmarach...

Joanna Opozda zyskała popularność jako odtwórczyni roli Jowity w Pierwszej miłości. Jej bohaterka miała chyba wszystkie problemy świata. W kolejnych latach pojawiła się też w serialach i filmach, takich jak: Disco Polo, Planeta singli, Żyć nie umierać, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Pech to nie grzech, Diablo. Wyścig o wszystko, Noc życia.

We wrześniu oficjalnie potwierdziła ciążę. Ojcem dziecka jest Antek Królikowski. Para pobrała się w sierpniu tego roku. Już wtedy media sugerowały, że Asia jest w ciąży.

Jak przebiega ciąża aktorki? Przyszła mama nie ukrywa, że nie czuje się zbyt dobrze. W ostatnich dniach napisała o tym w ramach sesji Q&A na InstaStory:

Nie będę ściemniać, nie czuję się za dobrze, mam duże problemy zdrowotne, ale jakoś daję radę.

Z pewnością nastroju nie poprawiły jej okrutne wiadomości, które dostała od nieznanej hejterki. Co napisała do niej internetowa napastniczka?

Joanna Opozda poszła na policję. Co tam zgłosiła?

Joanna Opozda podzieliła się na InstaStory screenem wiadomości, które wysłała do niej hejterka. Kobieta napisała m.in.:

Ty kur*** szłaś do ślubu z brzuchem!!! Zero wstydu!!! I jeszcze bezczelnie kłamałaś że nie jesteś w ciąży!!! Żebyś urodziła dauna!!! Bo tylko na to zasługujesz za te kłamstwa!!!

W kolejnych wiadomościach dopisała:

Spier*** ty kur*** Zakłamana. Kłamałaś ze nie masz brzucha. Żebyś poroniła.

Joanna w pierwszym odruchu zapytała fanów o to, czy wiedzą, w jaki sposób znaleźć osobę, która do niej napisała. Szybko jednak stała się mniej dyplomatyczna i poszła na policję. Na dowód nagrała wideorelację z komisariatu. Aktorka dopisała do filmiku komunikat:

Jestem na policji. Tym razem nie odpuszczę.

Przypomnijmy, że Asia już kilka miesięcy temu martwiła się o bezpieczeństwo ciąży. W specjalnym oświadczeniu napisała:

W kontekście coraz powszechniejszego problemu mowy nienawiści oraz zagrożeń i gigantycznego stresu, z jakimi mierzą się dziś nie tylko osoby publiczne, ale też ich bliscy, pragniemy poprosić Państwa o uszanowanie naszej prywatności w tym bardzo szczególnym momencie życia. Kierujemy do Państwa uprzejmą prośbę o nierozpowszechnianie doniesień na temat naszej Rodziny i życia osobistego.

Dodała, że nikt, będąc w ciąży, nie chciałby paść ofiarą takiej nagonki, jakiej ona doznała latem tego roku:

Nikt z Państwa, martwiąc się o bezpieczeństwo ciąży, nie chciałby mierzyć się z taką nagonką i manipulacjami, w jakie zostaliśmy wciągnięci my. Liczymy, że życzliwość i zrozumienie zwyciężą nad bezlitosną logiką klików i sensacji. Tak po prostu, po ludzku.

Jak widać, apele Joanny poszły na nic. Hejterka brutalnie weszła w życie aktorki. Mamy nadzieję, że uda się ustalić dane osobowe autorki tych obrzydliwych wiadomości.


Joanna Opozda poszła na policję

Joanna Opozda poszła na policję

Wiadomość wysłana do Joanny Opozdy

Wiadomość wysłana do Joanny Opozdy

Joanna Opozda w ciąży

Joanna Opozda w ciąży

Komentarze

 • Usia pisze:

  Masakra jak można tak pisać,wchodzić w czyjeś życie z buciorami. Joasia z Antkiem nie są dziećmi więc mają prawo by te dziecko mieć kiedy sobie chcą.z Powodzenia,jesteście superr zdrowka Wam i dzidziusiowiii.

 • Gość pisze:

  To jest dzisiejsze tzw. bezstresowe wychowanie. KurdejSzatan rzuca bluzgami na polskich żołnierzy a ta bluzgi kieruje pod adresem celebrytki. W pierwszym przypadku pani Barbara zasłania się emocjami, w drugim przypadku osoba idzie na policję.
  Nic dodać, nic ująć.

 • Gość pisze:

  Jakim trzeba być podłym człowiekiem żeby napisać komuś coś takiego. To okrutne

 • Gość pisze:

  Co komu do czyjegoś domu osoba która to pisała nie powinna się wpieprzać do życia osobistego i nie życz komuś tego co Tobie niemiłe

 • Gość pisze:

  Może przyjdą czasy, że za takie coś będzie paragraf i frustratom za karę dożywotnio zakaz internetu. To gorzej jak więzienie dla nich.

 • AnnnnnaGość pisze:

  Mi się wydaje ze to pisało jakieś dziecko z patologicznego środowiska albo jakiś osobnik który ma nierówno pod beretem 🤷🏼‍♀️ Innego wytłumaczenia na to nie mogę znaleźć

  • Grażyna pisze:

   Domyślam się, że bluzgi wystosowała jedna z kochanek Antosia. Za chwilę okaże się, że jest ojcem innego dziecka. I znów dramat. Komu płacić alimenty ? Opozda pobiegnie do adwokata. Myśli , że broni honoru a świat się śmieje.

 • Gość pisze:

  Skąd biorą się takie kanale !!! Jak można być tak dennie głupim, żeby wypisywać takie rzeczy ! Niech Pani ściga to ścierwo 😡

 • Gość pisze:

  Skąd biorą się takie kanale !!! Jak można być tak dennie głupim, żeby wypisywać takie rzeczy ! Niech Pani ściga to ścierwo !!

 • Gość pisze:

  Cos potwornego !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ścigać takich , i solidnie karać !!!!!!!!!!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×