Joanna Opozda oficjalnie potwierdza ciążę! Wydała oświadczenie, w którym odniosła się do rodzinnego skandalu

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda jest w ciąży. Aktorka wydała oficjalne oświadczenie dotyczące wydarzeń ostatnich dni i potwierdziła szczęśliwą nowinę. Co napisała?

Joanna Opozda i Antek Królikowski zaczęli się ze sobą spotykać w zeszłym roku. Ich relacja rozwinęła się błyskawicznie, a zakochani po kilku tygodniach związku zaczęli pojawiać się razem na salonach. Nie szczędzili sobie czułych gestów i chętnie publikowali w sieci kolejne zdjęcia, na których okazywali sobie czułość. Wydawało się, że stanowią duet idealny. Niestety pod koniec roku aktorka zamieściła w sieci oświadczenie, w którym poinformowała o rozstaniu z Antkiem.

Rozłąka nie trwała jednak zbyt długo, a para zdecydowała się dać sobie kolejną szansę. Na samym początku nie chwalili się tym oficjalnie i ponownie budowali relację z dala od medialnego zgiełku. Długo jednak nie udało im się utrzymać tej tajemnicy, a po tym, jak w prasie pojawiły się doniesienia o ślubie i zaręczynach nie byli już w stanie zatrzymać kolejnych plotek.

Joanna Opozda oficjalnie potwierdza ciążę

Joanna i Antek w sierpniu zdecydowali się sformalizować swój związek. Urządzili piękne wesele, a zdjęcia z wystawnej uroczystości błyskawicznie trafiły do sieci. Zakochani nie posiadali się z radości, a już wówczas pojawiły się pierwsze plotki o tym, że spodziewają się dziecka. Aktorka jednak dementowała te doniesienia i zaprzeczała, że jest w ciąży.

O ciąży żony Antka Królikowskiego znowu zrobiło się głośno za sprawą konfliktu z jej ojcem Dariuszem, który żądał od córki i jej męża finansowego wsparcia w leczeniu i upublicznił swoją korespondencję z zięciem.

Teraz Asia postanowiła oficjalnie zabrać głos i odnieść się do rodzinnego skandalu i przede wszystkim potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Ujawniła, że nie chciała dzielić się wcześniej tą wiadomością.

Tak, to prawda spodziewamy się dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Joanna przyznała, że początek tego wyjątkowego stanu jest dla niej niezwykle trudny i chciała jak najdłużej zatrzymać tę informację dla siebie. Niestety bez jej wiedzy trafiła ona do mediów.

Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej. Niestety, wbrew naszej woli i bez naszej wiedzy, została ona upubliczniona, a w ostatnich dniach stała się – wraz z wieloma insynuacjami dotyczącymi życia prywatnego
– przedmiotem medialnej dyskusji.

Aktorka wyznała również, że skandal, którego bohaterem jest jej ojciec, mocno dotknął jej najbliższych. Ma też ogromną prośbę o to, by nie rozpowszechniać informacji o jej trudnej sytuacji rodzinnej.

W kontekście coraz powszechniejszego problemu mowy nienawiści oraz zagrożeń i gigantycznego stresu, z jakimi mierzą się dziś nie tylko osoby publiczne, ale też ich bliscy, pragniemy poprosić Państwa o uszanowanie naszej prywatności w tym bardzo szczególnym momencie życia. Kierujemy do Państwa uprzejmą prośbę o nierozpowszechnianie doniesień na temat naszej Rodziny i życia osobistego.

Żona Antka Królikowskiego wyjaśniła także, że bardzo martwi się o przebieg ciąży i zdrowie dziecka. Ujawnia, że manipulacje, w jakie została wmanewrowana, nie sprzyjają jej w zachowaniu potrzebnego teraz spokoju.

Nikt z Państwa, martwiąc się o bezpieczeństwo ciąży, nie chciałby mierzyć się z taką nagonką i manipulacjami, w jakie zostaliśmy wciągnięci my. Liczymy, że życzliwość i zrozumienie zwyciężą nad bezlitosną logiką klików i sensacji. Tak po prostu, po ludzku.

Dla Antka i Asi najważniejsze jest teraz zdrowie ich dziecka, dlatego na tym skupiają całą swoją uwagę.

Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy mogli podzielić się z Państwem naszym szczęściem. Dziś jednak zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze – by móc je chronić, musimy mu zapewnić spokój.

Przyszła mama wyłączyła możliwość komentarzy pod swoim oświadczeniem, ale fani wsparli jej słowa mnóstwem wirtualnych serduszek, czym okazali ogrom wsparcia.


Joanna Opozda zapowiada zemstę

Joanna Opozda zapowiada zemstę

Antek Królikowski i Joanna Opozda - zdjęcia z fotomatu

Antek Królikowski i Joanna Opozda - zdjęcia z fotomatu

Joanna Opozda z siostrą

Joanna Opozda z siostrą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×