Joanna Opozda przerywa milczenie w sprawie doniesień o ciąży: „Pierwsze tygodnie ciąży to delikatny okres”

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda postanowiła po raz kolejny wypowiedzieć się na temat ciąży. Opublikowała poruszające słowa, nawiązując do postu Anny Dec, która zwierzyła się, że poroniła. Co napisała?

Joanna Opozda, poruszona historią dziennikarki TVN, Anny Dec, która powiadomiła social mediach, że straciła ciążę, a także napisała obszerny post o tym, jakiej presji otoczenia poddawane są kobiety, postanowiła dołożyć swoje trzy grosze.

Żona Antka Królikowskiego już od kilku miesięcy spotyka się z plotkami o tym, że spodziewa się dziecka. Pojawiły się insynuacje, że ślub został zorganizowany właśnie dlatego, że jest w ciąży. Brzuch Joanny jest pod stałą obserwacją, a ona, mimo że zaprzeczyła, ciągle jest podejrzewana, że ukrywa fakt, że jest w stanie odmiennym.

Doświadczona tymi przeżyciami, postanowiła odnieść się do słów Anny Dec. Nie ukrywała we wpisie, że jest bardzo poruszona.

Joanna Opozda wypowiedziała się na temat ciąży

Joanna Opozda postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami po tym, jak Anna Dec zwierzyła się na Instagramie, że straciła ciążę. Aktorka opublikował smutny wpis dziennikarki i napisała:

Przeczytajcie, może kogoś ten smutny ale bardzo ważny post zmusi do myślenia.

Następnie aktorka poruszyła temat ciągłych domysłów na temat tego, czy jest w ciąży.

Żyjemy w chorym świecie pełnym presji, dziwnych wymuszeń i zaglądania kobietom do macic. Kobiety nie mają obowiązku dzielić się niczym z nikim jeżeli nie mają na to ochoty. To wszystko jest obrzydliwe. Portale plotkarskie i ludzie są bezwzględni. Pierwsze tygodnie ciąży do delikatny okres dla każdej kobiety i wymuszanie na niej zwierzeń, doszukiwanie się ciążowego brzucha, jest po prostu wstrętne i nie na miejscu.

Podkreśliła także, jak istotne jest uszanowania kobiet w ciąży i pozostawianie im decyzji co do dzielenia się radosną nowiną.

Tak jak @annadec_ powiedziała, statystyki pokazują, że niemalże co druga wczesna ciąża kończy się poronieniem więc do pewnego momentu o takich rzeczach się nie mówi. Pozwólcie kobietom by same mogły decydować o tym, kiedy będą chciały podzielić się „radosną nowiną” ze światem. Nie dokładajcie im zmartwień i stresu.

Jak widać, Joanna Opozda bardzo dobrze rozumie problem, który poruszyła Anna Dec. Jej słowa są bardzo ważne.


Joanna Opozda komentuje post Anny Dec

Joanna Opozda komentuje post Anny Dec

Joanna Opozda komentuje post Anny Dec
Joanna Opozda komentuje rzekomą ciążę

Joanna Opozda komentuje rzekomą ciążę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×