Ciąża daje Joannie Opoździe w kość. Aktorka zdradziła, jak się czuje. Nie miała dla fanów dobrych wieści

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda oczekuje na narodziny pierwszego dziecka. Gwiazda jednak niezbyt dobrze znosi ciąże. Opowiedziała zatroskanym fanom, jak aktualnie się czuje. 

Joanna Opozda w zeszłym roku związała się z Antkiem Królikowskim. Aktorska para znała się od czasów studiów, jednak dopiero po kilku latach zrodziło się między nimi prawdziwe uczucie. Ich związek od samego początku wzbudzał ogromne zainteresowanie fanów i mediów. Chociaż na początku starali się budować relacje z dala od blasku fleszy, to po pewnym czasie zadebiutowali na salonach. Po kilku miesiącach przeszli kryzys, podczas którego aktorka wydała oświadczenie o ich rozstaniu.

Ten stan nie trwał jednak zbyt długo i postanowili dać sobie kolejną szansę. Okazało się, że była to wspaniała decyzja i zakochani zaczęli planować ślub. Spektakularna uroczystość, na której pojawiło się mnóstwo gwiazd, odbyła się w sierpniu, a zdjęcia błyskawicznie obiegły media. Już wtedy plotkowano o ciąży panny młodej. Szczęśliwe wieści potwierdziła ona jednak dopiero kilka tygodni po ślubie.

Joanna Opozda zdradza, jak czuje się w ciąży

Joanna i Antek oczekują na narodziny swojego pierwszego dziecka. Gwiazda, chcąc rozwiać wszelkie spekulacje na ten temat, poinformowała o swoim stanie na Instagramie w oficjalnym poście. Od tamtej pory była znacznie mniej aktywna w social mediach i zdecydowanie skupiała się na życiu prywatnym. Do tej pory niewiele mówiła o ciąży i nie opublikowała też mnóstwa zdjęć. Jednak na tych najnowszych widać już, że jej brzuszek się zaokrąglił. Pod każdym kolejnym postem nie brakuje też gratulacji od zatroskanych fanów.

Ostatnio przyszła mama zrobiła swoim obserwatorom prawdziwą niespodziankę i zamieściła na Instagramie okno pytań. Chętnie odpowiadała na te dotyczące oczekiwania na narodziny dziecka. Wiele osób zapytało ją o to, jak się czuje. Żona Antka Królikowskiego nie ukrywała, że nie jest w najlepszej formie.

Nie będę ściemniać, nie czuję się za dobrze, mam duże problemy zdrowotne, ale jakoś daje radę – napisała.

Gwiazda jest już na półmetku ciąży, a za jakiś czas przykre dolegliwości zdrowotne będą jedynie wspomnieniem, a wszystko wynagrodzą jej narodziny dziecka. Na świat ma prawdopodobnie przyjść chłopiec.


Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda w ciąży

Joanna Opozda w ciąży

Komentarze

  • Sylwia pisze:

    Ciąża to specyficzny okres i osobiście miałam takie dni, gdzie naprawdę źle się czułam, ale no cóż. Trzeba jakoś to przetrwać. Teraz chodzimy na spacery, mały w wózku frontera grzecznie sobie śpi, a ja czuję się o niebo lepiej, choć trochę niedospana.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×