Joanna Opozda w ciąży pręży się w domowym zaciszu. Spory już brzuszek przykuwa uwagę. Aktorka kwitnie!

Joanna Opozda - brzuszek

Joanna Opozda - brzuszek

Joanna Opozda w ciąży eksponuje brzuszek. Aktorka kwitnie. Jak wygląda i jak duże są już jej krągłości?

Joanna Opozda wielką sympatię widzów zaskarbiła sobie rolą Jowity Kaczmarek, pechowej bohaterki Pierwszej miłości, która miała chyba wszelkie możliwe problemy natury zdrowotnej, prawnej i życiowej. Wystąpiła też w produkcjach, takich jak: Planeta singli, Disco Polo, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Żyć nie umierać, Pech to nie grzech, Diablo. Wyścig o wszystko, Noc życia, Mały palec.

Niedawno premierę miał film Brigitte Bardot Cudowna, w którym zagrała tytułową postać. Jej rola została zaakceptowana przez samą Brigitte Bardot. To wielki sukces młodej Polki.

To było trzy lata temu, ale pamiętam jakby to było wczoraj. Zadzwonił do mnie reżyser Lech Majewski i powiedział że pani Brigitte Bardot osobiście wybrała mnie do zagrania tytułowej roli w nowym filmie pana Lecha, pt. Brigitte Bardot Cudowna! (…) Jestem fanką filmów Lecha Majewskiego dlatego tym bardziej cieszę się ze mogłam wziąć udział w tym wyjątkowym projekcie… – napisała Asia na Instagramie.

Jednak ostatnio jej fani są bardziej zaabsorbowani jej życiem osobistym, niż osiągnięciami zawodowymi. Najpierw wstrzymali oddech, podziwiając jej ślub z Antkiem Królikowskim, na którym pojawiła się śmietanka towarzyska show-biznesu, a panna młoda zachwyciła wyglądem.

Dosłownie moment potem pojawiły się plotki, że młodzi małżonkowie już niedługo sprawdzą się w roli rodziców. Długo nie komentowali doniesień, aż w końcu Opozda potwierdziła we wrześniu, że jest w ciąży. Od tamtej pory pozwala fanom obserwować rosnący brzuszek.

Joanna Opozda w ciąży pokazała brzuszek

Na Instagramie aktorki pojawia się sporo postów. Niedawno Asia zwierzyła się, że na czas oczekiwania na maleństwo zrezygnowała z kofeiny. Zadbała także o swoje samopoczucie i wybrała się do salonu masażu tajskiego. Mimo początkowych trudności obecnie Asia nie narzeka na samopoczucie. Zresztą widać to na pierwszy rzut oka, bo przyszła mama wygląda kwitnąco.

Na Instastory podzieliła się zdjęciem z domowych pieleszy, na którym pozuje w wygodnym dresie. Widać już wyraźnie zarysowane krągłości. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Joanna Opozda w ciąży

Joanna Opozda w ciąży

Joanna Opozda w ciąży

Joanna Opozda w ciąży

Joanna Opozda na masażu

Joanna Opozda na masażu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×