Magda Gessler już wie, kto zagra ją w filmie biograficznym. Jej piękna faworytka to stała bohaterka kolorowej prasy

Magda Gessler

Magda Gessler

Ruszyły prace nad filmem o Magdzie Gessler. Wiadomo, kto może się wcielić w główną rolę. To znana polska aktorka, o której ostatnio jest bardzo głośno.

Magda Gessler ma ciekawe życie. W latach młodości ze względu na pracę taty spędzała wiele czasu za granicą. Była m.in. w Bułgarii, na Kubie i w Hiszpanii. Z czasem zajęła się kulinariami. Jej najsłynniejszym lokalem jest U Fukiera w Warszawie, gdzie zjeżdżają się fani z całego kraju. Największą sławę przyniosły jej Kuchenne rewolucje. Format jest emitowany od ponad dekady.

Restauratorka ma tak barwne życie, że postanowiła je opisać w książce autobiograficznej pt. Magda, która w najbliższym czasie ma zostać zekranizowana.

W tej książce jest o tym, jak zwalczać smutek, depresję, stany absolutnie ekstremalne dla każdej kobiety – utraty dziecka, utraty męża, dwukrotna wdowa… rzeczy które naprawdę dla każdej z nas są prawdziwym dramatem, a stanowią później o naszej sile w zawodzie, w tym co możemy dać innym ludziom. Te rzeczy były dla mnie bardzo ważne. Mogę powiedzieć, że dopiero w tej chwili je przeżywam, w sposób podwójny, bo mam trochę więcej czasu dla siebie –  Gessler opowiedziała o dziele.

Super Express podał, że autorka książki ma bardzo duży wkład w powstanie filmu – jest jego reżyserką, a również ma przy tym wpływ na obsadę produkcji.

Magda Gessler – kto zagra ją w filmie biograficznym?

Według informacji tabloidu reżyserka już wie, kto mógłby ją zagrać. Postawiła na Joannę Opozdę. Młoda aktorka imponuje jej nie tylko urodą, ale talentem. Co więcej, Magda chciałaby, aby w produkcji zagrał też… były partner Asi – Antek Królikowski.

 Jest fanką jego humoru… Nie wie jednak, czy w obecnej sytuacji ta dwójka mogłaby pojawić się razem na planie – powiedziała „Super Expressowi” osoba z otoczenia Gessler.

Niestety relacje między Asią a Antkiem mogą nie być najlepsze ze względu na nadchodzący rozwód, przez co taki duet nie wydaje się zbyt prawdopodobny. Niemniej jednak czekamy na rozwój sytuacji. Widzielibyście Joannę w roli Magdy?


Joanna Opozda

Joanna Opozda

Magda i Lara Gessler

Magda i Lara Gessler

Joanna Opozda z synem

Joanna Opozda z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×