Jan Kliment ujawnił kolejne sensacje z życia Joanny Mazur! Okazuje się, że Polsat nie pokazał wszystkiego!

Jan Kliment i Joanna Mazur

Jan Kliment i Joanna Mazur

Życie Joanny Mazur nagle się odmieniło w niewiarygodną bajkę. Niewidoma lekkoatletka, która do tej pory mieszkała w fatalnych warunkach w internacie bez toalety, otrzymała luksusowe mieszkanie jak również 300 tysięcy złotych. Dopiero teraz Jan Kliment zdradził czego telewizja Polsat nie pokazała w swoim wzruszającym materiale wyemitowanym w trakcie Tańca z gwiazdami.

Joanna Mazur oprócz swoich licznych złotych medali zdobytych na mistrzostwach świata, ma obecnie okazję na walkę o Kryształową Kulę w Tańcu z Gwiazdami. Niewidoma sportsmenka w tanecznym show Polsatu idzie jak burza, a pomaga jej przy tym Janek Kliment.

Historia Joanny poruszyła ostatnio serca wszystkich Polaków. Okazało się bowiem, że wielokrotna mistrzyni świata od kilkunastu lat mieszka w skromnym pokoiku w internacie, z łazienką na korytarzu. Mieszkanie Joanny zaprezentowała telewizja Polsat w krótkim filmiku.

To był bardzo trudny tydzień dla mnie. Janek poznał moją rodzinę, zobaczył też, jak naprawdę wygląda moje życie. To były trudne chwile, gdzieś to we mnie nadal jest i nadal jest mi z tym trudno, ale taka jest prawda, tak wygląda moje życie – wyznała wzruszona do łez Joanna Mazur w rozmowie z Jastrząb Post.

Jak mieszka Joanna Mazur?

Już wiadomo, że po emisji filmu sytuacja Joanny uległa nieprawdopodobnej zmianie. Internauci uzbierali dla niej 300 tysięcy złotych, natomiast bogaty biznesmen z Krakowa podarował sportsmence nowe piękne mieszkanie. Okazało się jednak, że Polsat nie pokazał wszystkiego, co zastał w mieszkaniu Joanny. Fakty te zdradził Jan Kliment, który w programie Na tapecie swoimi słowami wywołał kolejną lawinę wzruszeń.

Jak twierdzi Janek, Joanna nie chciała pokazywać swojego mieszkania. To on ją do tego nakłonił:

Chciałem, żeby Joanna pokazała, gdzie teraz mieszka… Ona trochę się tego bała. Wstydziła się, a ja nie wiedziałem dlaczego… Tu nic nie było grane. Ja po prostu wszedłem, widziałem, że wchodzę do akademika, ale to, co zobaczyłem… Dlatego powiedziałem, że dla mnie to jest koszmar, że niewidząca kobieta ma taką toaletę. Nie pokazaliśmy tej toalety, bo warunki tam są hardcorowe. Toaleta jest 50 metrów od tego mieszkania… Ona musiała w nocy iść te 50 metrów przy ścianie do toalety.

Janek Kliment obecnie ma kolejna misję związaną z pomocą dla Joanny. Tym razem tancerz zamierza poszukać męża dla przyjaciółki:

 Z szukaniem męża to jestem teraz ekspertem. Bo Beata Tadla przez mnie może nie odnalazła męża, ale odnalazła nową miłość. Ogłosiłem casting, zrobiłem konkurs na męża Beaty i… Jednak się udało. Joanka! Znajdę ci męża! Najlepszego na świecie. Bo zasługujesz! – wyznał Janek Kliment w Superstacji.

Co myślicie o zachowaniu Janka Klimenta?

Zobacz: Niewidoma Joanna Mazur dostała piękne mieszkanie i sporo gotówki! Już wiadomo na co wyda pieniądze z internetowej zbiórki!

Zobacz: Koniec koszmaru! Joanna Mazur dostała mieszkanie! Tylko dla nas skomentowała nadzwyczajny finał pięknej akcji [WIDEO]

Zobacz: Joanna Mazur spełniła marzenie o własnym mieszkaniu! W “Tańcu z gwiazdami” niemalże stał się cud! Łzom nie było końca


Joanna Mazur mieszka w skandalicznych warunkach

Joanna Mazur mieszka w skandalicznych warunkach

Mieszkanie Joanny Mazur

Mieszkanie Joanny Mazur

Joanna Mazur dostała mieszkanie od dewelopera

Joanna Mazur dostała mieszkanie od dewelopera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×