Szukaj

Joanna Krupa z Ashą w profesjonalnej sesji w domu. Modelka pokazała córeczkę i swój amerykański pałac

Jakiś czas temu na świat przyszła pierwsza pociecha Joanny Krupy, Asha-Leigh. Dumna mama co rusz umieszcza wspólne zdjęcia na profilu społecznościowym. Tym razem możemy podziwiać efekty profesjonalnej dziecięcej sesji, która powstała w domu modelki w Los Angeles.
Joanna Krupa z córką Ashą – sesja w domu

Joanna Krupa z córką Ashą – sesja w domu

Joanna Krupa nie ustaje w zachwycie nad swoją córeczką Asha-Leigh. Dzieli się także swoją radością z przyjaciółmi oraz obserwującymi ją fanami. Ostatnio modelka gościła u siebie przebywającą w Los Angeles Kingę Rusin, która miała okazję wziąć udział w ceremonii rozdania Oscarów 2020. Obie przyjaciółki pochwaliły się w mediach społecznościowych wspólnym zdjęciem. Widać na nim również uśmiechniętą Ashę, która dobrze czuje się na rękach u cioci dziennikarki.

Idealny dzień dla mnie spędzić czas z tak wspaniałym Człowiekiem, który walczy o lepszy los tych, co nie umieją sami się obronić. Fajnie mieć kolo siebie takich przyjaciół jak @kingarusin – podpisała nowe zdjęcie Joanna Krupa.

Joanna Krupa z córeczką: sesja w domu

Joasia od samego początku zasypywała swoich fanów zdjęciami córeczki na Instagramie. Pokazała nawet zdjęcia tuż po porodzie. Możemy zobaczyć na nich wzruszoną mamę oraz dumnego tatę w momencie przywitania ich pierwszego dziecka na świecie. Na koncie społecznościowym modelki nie brakuje fotografii zrobionych spontanicznie ukazujących codzienne życie rodzinne.

Z okazji ukończenia pierwszego miesiąca życia Ashy została również zorganizowana profesjonalna sesja zdjęciowa, która miała miejsce w rodzinnym domu celebrytki w Los Angeles. Jakiś czas temu Krupa uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała na swoim InstaStory filmik z backstage’u sesji. Widać, było, że jej mała córeczka świetnie czuje się przed obiektywem i radzi sobie nie gorzej niż jej mama.

stories Joanna Krupa i Asha

stories Joanna Krupa i Ashą

stories Joanny Krupy

stories Joanny Krupy

Przyszedł czas, kiedy to modelka może pochwalić się efektem wykonanej wcześniej sesji zdjęciowej malutkiej Ashy. Fotografie prezentują zakochaną w maleństwie mamę oraz ciekawie spoglądającą na obiektyw córeczkę. Joanna w czasie sesji była niespełna miesiąc po porodzie, a mimo to na jej twarzy nie zauważymy śladów zmęczenia. Oczywiście złośliwi mogą twierdzić, że jest to wynik komputerowej obróbki, jednak już nie raz mieliśmy okazję podziwiać modelkę nawet bez makijażu i za każdym razem nas zachwycała.


Joanna Krupa z córką Ashą – sesja w domu

Joanna Krupa z córką Ashą – sesja w domu

Joanna Krupa z Ashą

Joanna Krupa z Ashą

Joanna Krupa z córką Ashą – sesja w domu

Joanna Krupa z córką Ashą – sesja w domu

Dodaj komentarz

  • gość życzliwy pisze:

    Piękna ta córeczka Krupy – podobna do swojego tatusia . Dobrze,że to córeczka a nie synek .Wiadomo dlaczego i tu nie będę się rozpisywała na ten temat .Życzymy dużo zdrowia dla całej trojki i wszystkiego dobrego .

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×