Szukaj

Joanna Krupa sfotografowała córeczkę podczas Super Bowl 2020. Co za rozkoszny obrazek

Super Bowl 2020. Córka Joanny Krupy okazała się największym kibicem amerykańskich rozgrywek. Modelka sfotografowała Ashę, gdy całe Stany Zjednoczone oglądały występ Jennifer Lopez i Shakiry. Co za urocze zdjęcie!
Joanna Krupa

Joanna Krupa

W marcu 2018 roku Joanna Krupa zaręczyła się z Douglasem Nunesem. W lipcu 2018 wzięli ślub. Wydawać by się mogło, że młodzi małżonkowie będą chcieli nacieszyć się sobą i trochę poszaleć, zanim ustatkują się i pomyślą o powiększeniu rodziny. Nic bardziej mylnego. Całkiem niedawno, bo w pod koniec 2019, Joanna i Douglas zostali rodzicami. Słodka Asha-Leigh Nunes urodziła się 2 listopada.

Co wspólnego z Super Bowl ma córeczka Joanny Krupy?

Finał zawodowej ligi National Football League (NFL) to najważniejsze wydarzenie sportowe każdego roku w Stanach zjednoczonych. Całość ceremonii, wraz z obowiązkowym hymnem na początku i koncertem pomiędzy połowami meczu (występ J.Lo i Shakiry bije rekordy popularności w sieci), nazywana jest Super Bowl Sunday, w skrócie właśnie Super Bowl. To w zasadzie narodowe święto.

Każdego roku bite są rekordy w cenach reklam, cenach biletów, w ilości widzów przed telewizorami i ilości spożywanego jedzenia. To wydarzenie dotyczy każdego, niezależnie od tego, czy jest kibicem czy nie. Nic zatem dziwnego, że sama Joanna Krupa też odniosła się do szaleństwa Super Bowl. A wszystko z pomocą swojej córeczki.

Asha Nunes oglądała Super Bowl 2020

Joanna wrzuciła na swojego Instagrama urocze zdjęcie, na którym ona i jej mąż drzemią nieprzytomnie, zaś mała i słodka Asha Leigh bardzo przytomnie patrzy w obiektyw aparatu. Komentarz Joanny Krupy brzmi:

Ktoś tu jednak jest gotowy na Super Bowl!

Joanna nie ukrywa, że wymarzony bobas, to nie tylko szczęście i radość, ale także mnóstwo obowiązków i stresów:

Nie jest lekko, jest większy stres. Dużo jest zmian w naszym życiu, ale jak widzę, jak Douglas się nią zajmuje, to jest to przepiękne – mówiła modelka w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Jednak ze zdjęcia emanuje przede wszystkim szczęście młodych rodziców.  A w oczach Ashy widać maleńkie ogniki. To będzie dziewczyna z charakterem.


Joanna Krupa z mężem i córką na Super Bowl 2020

Joanna Krupa z mężem i córką na Super Bowl 2020

Joanna Krupa z córką

Joanna Krupa z córką

Joanna Krupa z córką i psami na kanapie

Joanna Krupa z córką i psami na kanapie

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×