NewsyNie wszyscy oszaleli na punkcie słodkiej Ashy. Joanna Krupa zdradziła, kto nie przepada za jej córeczką

Nie wszyscy oszaleli na punkcie słodkiej Ashy. Joanna Krupa zdradziła, kto nie przepada za jej córeczką

Joanna Krupa z córką Ashą
Joanna Krupa z córką Ashą
Krystyna Miśkiewicz

09.12.2020 14:00, aktual.: 09.12.2020 17:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rok temu życie Joanny Krupy wywróciło się do góry nogami, gdy w listopadzie została mamą. Gwiazda urodziła swoje pierwsze dziecko. Na świat przyszła Asha – owoc miłości małżeńskiej z Douglasem Nunesem. Dziewczynka od pierwszych dni życia zyskała spore grono fanów, które powiększa się z jej każdym nowym zdjęciem.

Asha kocha obiektyw i czuje się jak ryba w wodzie, kiedy jest nagrywana lub fotografowana. Joanna wielokrotnie udowodniła, że przebojową osobowość odziedziczyła prawdopodobnie po niej. Kwestią czasu jest aż o dziecko gospodyni Top Model upomni się show-biznes. Już teraz wielu internautów uważa, że kruszynka ma potencjał, by zawojować rynek dziecięcy, występując w kampaniach reklamowych.

Kto nie może zaakceptować córki Joanny Krupy?

Choć na punkcie Ashy oszalały setki tysięcy fanów Krupy, to są też tacy, którym uroczy bobasek nie przypadł do gustu. Joanna niedawno udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, co dzieje się w jej willi w Los Angeles. Za zamkniętymi drzwiami gwiazda musi znosić fochy… jednego z czwórki swoich pupili.

Joanna Krupa z córką Ashą i psami
Joanna Krupa z córką Ashą i psami

Suczka Krupy nadal nie może pogodzić się, że to Asha jest teraz największą gwiazdą w domu modelki. Ostatnio dała popis swojej złości podczas wizyty mamy modelki. O szczegółach podopieczna Justyny Bulińskiej poinformowała gazetę Fakt:

Moja suczka Darla jest strasznie zazdrosna o małą Ashę. Ostatnio była u mnie z wizytą mama i sądzę, że Darla obserwowała, ile miłości dajemy dziecku. By zwrócić na siebie uwagę, pogryzła zabawki Ashy – wyżaliła się młoda mama.

To nie koniec dantejskich scen, jakie zafundowała całej rodzinie urocza Darla:

Myślę, że może nie zrobiła tego na złość, ale żeby pokazać, że pwinna być dla nas ważna i że się umie bawić. Przyłapałam ją także, jak przysnęła na ulubionym misiu Ashy. Pewnie chciała m tym widokiem udowodnić, że też jest moim baby.

Na szczęście Joanna jest bardzo wyrozumiała dla swoich psów, którym okazuje mnóstwo czułości. Czworonogi od początku towarzyszą Ashy, więc pewnie kwestią czasu jest, aż w pełni oswoją się z jej obecnością.

Joanna Krupa otworzyła córce konto oszczędnościowe:

Asha z psem
Asha z psem
Joanna Krupa z córką Ashą i psami
Joanna Krupa z córką Ashą i psami
Joanna Krupa z córką Ashą i psami
Joanna Krupa z córką Ashą i psami
Joanna Krupa z córką Ashą i psami
Joanna Krupa z córką Ashą i psami
Asha z psem
Asha z psem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także