Szukaj

Już wiemy na co Joanna Koroniewska wydaje ciężko zarobione pieniądze męża! Każda kobieta jej pozazdrości

Joanna Koroniewska droczy się z Maciejem Dowborem

Joanna Koroniewska droczy się z Maciejem Dowborem

Joanna Koroniewska o zarobkach Macieja Dowbora

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor znani są z tego, że w mediach społecznościowych często się droczą w zabawny sposób. Tak było także w sylwestra. Aktorka swoim wpisem zdradziła, że pensję męża planuje wydać na zakupy w sklepach internetowych.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w tym roku sylwestra spędzili oddzielnie. Kiedy dziennikarz zapowiadał koncerty na antenie telewizji Polsat, jego małżonka siedziała samotnie w domu. Czas wolny przeznaczyła na to, by w humorystyczny sposób skomentować post męża. Co takiego napisała?

Ostatnie godziny starego roku Maciej spędził w Chorzowie, gdzie odbywały się próby do sylwestrowego koncertu. W przerwach między zajęciami na Instagramie opublikował zdjęcie, na którym pozuje wraz z Maciejem Rockiem i Grzegorzem Hyżym. Panowie na koszulach mieli informatory, na których obok ich imion znajdowały się dane partnerek:

Chłopcy się zgubili na koncercie. Na szczęście mamy identyfikatory z ważną informacją kto jest naszym opiekunem – skomentował zdjęcie Dowbor.

Na reakcję Joanny długo nie musieliśmy czekać. Aktorka tłumacząc się tym, że to jej imię znajduje się na plakietce, postanowiła zareagować na zaczepki i odpowiedzieć w zabawny sposób:

No cóż smutny jest los siwego pana po 40-tce, który każdy swój wolny wieczór musi obfotografować i uwiecznić jakimś złośliwym zdjęciem. Dobrze, że tym razem znam Panów z obrazka, a przede wszystkim znam ich Żony więc o dalszą część wieczoru jestem spokojna. Pracuj pracuj tam dzielnie, bo się super przeceny zaczęły na zagranicznych stronach, a ja wciąż z euro na polskie jak liczę to się gubię. Aha trzymam kciuki chłopaki żebyście się w tym mieście całkowicie nie zagubili.

Tym sposobem Joanna zdradziła nie tylko, co robi w wolnym czasie, ale też na co chętnie wydaje pieniądze. Jak niemalże każda kobieta uwielbia zakupy, szczególnie w sezonie wyprzedaży, które rozpoczęły się kilka dni temu.

Przypomnijmy, że jeszcze do niedawna tabloidy wytykały Dowborowi, że to na nim spoczywa ciężar utrzymania rodziny. Jak widać doniesienia te nadal bardzo ich bawią.

View this post on Instagram

Jakby na to nie patrzeć ta plakietka z MOIM imieniem na wątłej piersi męża mego @maciej_dowbor niejako wyrwała mnie znowu do publicznej wypowiedzi. Dobrze, że dzięki mediom społecznościowym mamy przynajmniej jakiś kontakt. ???????? No cóż smutny jest los siwego pana po 40- tce, który każdy swój wolny wieczór musi obfotografować i uwiecznić jakimś złośliwym zdjęciem. ????Dobrze, że tym razem znam Panów z obrazka a przede wszystkim znam ich Żony więc o dalszą część wieczoru jestem spokojna. ????????Pracuj pracuj tam dzielnie bo się super przeceny zaczęły na zagranicznych stronach a ja wciąż z euro na polskie jak liczę to się gubię ????????✌️Aha trzymam kciuki chłopaki żebyście się w tym mieście całkowicie nie zagubili ✊✊???????????? #miłegowieczoruWszystkim #keepsmiling #peaceandlove #???? #????

A post shared by Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska) on

Piękna Joanna Koroniewska dostała wymarzoną rolę w popularnym hicie telewizyjnym! Takiej postaci jeszcze w polskim serialu nie było!

Piękna Joanna Koroniewska z okazji świąt pokazała swoje dwie cudnie wystylizowane córeczki! Ale i tak mama ubrana jest najciekawiej!

Joanna Koroniewska po swoim drugim porodzie wraca do gry! Dostała propozycję pracy dzięki swojej ciężarnej koleżance


Joanna Koroniewska docina Maciejowi Dowborowi

Joanna Koroniewska docina Maciejowi Dowborowi

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor całują się (fot. Instagram)

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor całują się (fot. Instagram)

Joanna Koroniewska z córkami – Boże Narodzenie, święta 2018

Joanna Koroniewska z córkami – Boże Narodzenie, święta 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×