NewsyJoanna Koroniewska pokazała goły brzuch po dwóch porodach! 41-letnia gwiazda wygląda lepiej niż niejedna nastolatka!

Joanna Koroniewska pokazała goły brzuch po dwóch porodach! 41‑letnia gwiazda wygląda lepiej niż niejedna nastolatka!

Joanna Koroniewska chwali się płaskim brzuchem
Joanna Koroniewska chwali się płaskim brzuchem
Elwira Szczepańska

18.07.2019 13:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Koroniewska niedawno wrzuciła na swój Instagram zdjęcie z Maciejem Dowborem. Aktorka, podążając za modą, która ogarnęła wiele gwiazd, użyła aplikacji FaceApp i postarzyła siebie i męża o kilkadziesiąt lat. Zdjęcie opatrzyła opisem:

Drogi @maciej_dowbor. Przy Tobie ZAWSZE czuję się młodo i tak kobieco. Wiem, że czasami, żeby nie powiedzieć ZAWSZE, nie umiesz się pogodzić ze swoim wiekiem. Mam nadzieję, że TA SWOISTA terapia Ci w tym pomoże (...) Czasami, ale tylko czasami nie sposób mi się oprzeć i po prostu złośliwą być muszę. A że Ty wciąż tyle prawisz o MOIM wieku- No cóż , patrząc na załączonym obrazku gołym okiem widać kto gorzej na tym wyszedł.

Podobno czuły na punkcie wieku Dowbor miał się obrazić. W związku z tym, Joanna opublikowała kontrę i umieściła zdjęcie odmłodzone, z gołym brzuchem, na którym wygląda, jak nastolatka. Aktorka napisała:

No i stało się. W domu zima. I to nie z powodu temperatur oczywiście. Nawet pies stara się nie oddychać. Taka normalnie zawiesista atmosfera od rana panuje. I to przez jedno, no dobra, parę niewinnych zdjęć, które wywołały TYLE emocji. W @maciej_dowbor rzecz jasna. Choć nawet nie wiem czy wywołało bo wciąż milczy. Nie tylko na Instagramie. Wobec tego, w ramach osłodzenia mu (nomen omen- pamiętacie, że ubóstwia słodycze) wieczoru publikuję parę niewinnych, MŁODYCH fotek, a właściwie starych w zupełnie nowej, młodej odsłonie. Zawsze narzekał, że ja starsza od niego no to ma. Voila (...)

Małżonkowie znani są z tego, że toczą potyczki w sieci, z dużym poczuciem humoru i spora dozą złośliwości. Wiadomo, że tylko zgrane pary, mogą pozwolić sobie na takie harce.

  • Joanna Koroniewska zachwyca sylwetką na Instagramie
  • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor za kilkadziesiąt lat
  • Joanna Koroniewska na Instagramie
  • Joanna Koroniewska zachwyca sylwetką na Instagramie
  • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na spacerze - Face Up
  • Maciej Dowbor Joanna Koroniewska z dziećmi - Instagram
  • Maciej Dowbor Joanna Koroniewska z dziećmi - Instagram
  • Joanna Koroniewska na Instagramie chwali się płaskim brzuchem
  • Joanna Koroniewska FaceApp
[1/9] Joanna Koroniewska zachwyca sylwetką na Instagramie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także