Jennifer Lopez odcina się od Alexa Rodrigueza. Zmusił ją do podjęcia drastycznych kroków

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez odcina się od Alexa Rodrigueza. Powiedziała stanowcze dość. Dlaczego zamyka przeszłość w dosyć drastyczny sposób?

Alex Rodriguez po rozstaniu z J.Lo przez długi czas z daleka przyglądał się jej miłosnym podbojom — przynajmniej tak się wydawało. Z pewnością zabolał go widok wokalistki w ramionach Bena Afflecka i to, że usunęła wspólne zdjęcia z profilu na Instagramie.

Już wcześniej brukowa prasa rozpisywała się, że nie przyjął nowego romansu narzeczonej zbyt dobrze i rozpowiada o niej nieeleganckie rzeczy. Okazuje się, że sportowiec nie może zapomnieć o byłej ukochanej, a ona ma już dosyć jego stałej obecności gdzieś w tle nowego życia. Postanowiła powiedzieć mu stanowcze dość.

Jennifer Lopez odcina się od Alexa Rodrigueza

Jennifer Lopez cztery miesiące po rozstaniu straciła cierpliwość do Alexa Rodrigueza i jego „złamanego serca”. Gwiazda wezwała swój zespół prawników do interwencji.

Były gwiazdor baseballu została niedawno zaatakowana przez internautów za pozowanie z samochodem, który kupił J.Lo na urodziny. Fani piosenkarki nie zostawili na nim suchej nitki. Do tego w lipcu podążał za swoją dawną partnerką i jej nowym chłopakiem, Benem Affleckiem, na Riwierę Francuską na własnym jachcie.

To robi się trochę przerażające i zaczyna irytować Bena, który w najlepszym razie potrafi być trochę zazdrosny i niepewny siebie – mówi  informator „Woman’s Day”. – Po Monako zabroniła swoim dzieciom komunikowania się z dziewczynami Alexa, ale nie zrobiło to różnicy. Alex po prostu nie odpuści!

Znajomi dawnej pary mówią, że wszystko zaczęło się po tym, jak Alex podsumował ostatni okres swojego życia w Entertainment Tonight:

Miałem pięć lat niesamowitego życia i partnerstwa, a także z moimi córkami, tak wiele się nauczyliśmy.

To tylko jeszcze bardziej rozzłościło J.Lo:

Nie powinien rozmawiać o ich relacji z prasą bez wcześniejszego wyjaśnienia tego z nią. Taka była umowa, ale to pomoże jej wynegocjować wyjście ze wszystkich umów biznesowych, które z nim miała – coś, czego nie zrobiła jeszcze, gdy się rozstali.

Po oczyszczeniu swoich kont w mediach społecznościowych ze wszystkich śladów A-Roda, w zeszłym tygodniu Jennifer poleciła swojemu zespołowi wycofać się również z interesów, zawieszając szereg wspólnych przedsięwzięć, w tym nową aplikację fitness:

Jennifer skończyła z Alexem. Odchodzi od niego także jako partner biznesowy. Jej zespół zarządzający i jej prawnicy będą rozmawiać z jego zespołem, aby rozwiązać wszelkie sprawy.

Informatorzy z obozu Alexa mówią, że będzie walczył, aby temu zapobiec:

To nie wygląda dobrze dla tych firm – ludzie zainwestowali dla nazwiska J.Lo o wiele więcej niż Alexa. Potrzebował tego z finansowego punktu widzenia, ale nie wyświadcza sobie żadnej przysługi, tęskniąc za nią. Jego ego jest teraz dość posiniaczone.

Chociaż Jen ma wyrzuty sumienia z powodu konieczności zerwania więzi z córkami Rodrigueza, czuje, że nie ma wyboru – a już na pewno nie, jeśli chce, żeby za drugim razem coś wyszło z Benem. Postanowiła całkowicie odciąć się od Alexa.


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Komentarze

 • A pisze:

  A tu się nie zgodzę. Znam przypadek kiedy dziewczyna niszczyła reputację swojego ex. Nadawała na niego takie kłamstwa, że żal mi chłopa było. Oczywiście wszyscy wierzyli jej A prawda była zgoła inna. Niestety ja też w tym uczestniczyłam, bo nie chciałam stracić przyjaciółki… Dziewczyny też potrafią niszczyć życie i nie są takie bezbronne i niewinne

 • Gość,Ruxa pisze:

  Papierowi Supermeni
  Jen jest naiwna……
  Prysną zmysły…..błyśnie światło 😎

 • Dimi pisze:

  Niestety zbyt długo pamiętamy lodowe gałki

 • Gość pisze:

  Faceci są do niczego jeśli zostaną rzuceni przez laski. Zero klasy. Rzadki przypadek jeśli się potrafi zachować na poziomie wyższym niż rynsztokowy.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×