Alex Rodriguez w bardzo nieelegancki sposób odgrywa się na J.Lo. Nie tak zachowują się dżentelmeni

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Alex Rodriguez nie może się pogodzić z tym, że jego była narzeczona szybko po rozstaniu, znalazła szczęście. Do tego u boku dawnego partnera Bena Afflecka. Tabloid donosi, że szykuje zemstę.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez długo byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Zaczęli spotykać się w 2017 roku i chętnie bywali razem na salonach. Gdy pojawiali się na czerwonym dywanie, skupiali uwagę wszystkich fotoreporterów. Po dwóch latach randkowania na palcu wokalistki pojawił się pierścionek zaręczynowy. Zaczęli planować huczne wesele, a ich plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Już na początku tego roku kolorowa prasa informowała, że to spowodowało kryzys w ich relacji. Zakochani długo jednak dementowali te doniesienia. W końcu po wielu artykułach o tym, że nie są już parą, wydali oficjalne oświadczenie, w którym donieśli o rozpadzie związku.

Relacja artystki i baseballisty należy już do przeszłości. Teraz fani żyją tym, że ich ulubienica wróciła do swojej dawnej miłości. J.Lo spotyka się z Benem Affleckiem, z którym przed laty była zaręczona. Tabloid donosi, że Alex nie może przejść nad tym do porządku dziennego i będzie się mścił.

Alex Rodriguez mści się na Jennifer Lopez

Według National Enquirer Rodriguez mówi każdemu, kto chce go słuchać, że Lopez jest słaba w łóżku. Ich namiętność, zgodnie z tym co przekazuje, wygasła dawno temu i ostatecznie zerwali z powodu jego wymagań seksualnych, którym gwiazda nie sprostała.

Alex broni swojego zachowania, mówiąc, że Jennfier go w to wepchnęła. Ich iskra zgasła dawno temu i przez większą część roku byli dosyć chłodni wobec siebie, zanim uznali, że się rozstają – mówi informator.

Podobno Rodriguez nie zostawia na byłej narzeczonej suchej nitki.

Rodriguez mówi, że to było jak umawianie się z królową lodu i żałuje następnego faceta, z którym J.Lo się zwiąże.

Wydaje się jednak, że to tak bardzo małostkowe, aż trudno uwierzyć, że Rodriguez jest w stanie mówić tak o byłej ukochanej.


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez stosuje botoks?

Jennifer Lopez stosuje botoks?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×