Szukaj

Jennifer Aniston dawno nie była tak wściekła. W kilku słowach podsumowała co sądzi o Angelinie Jolie. Wszystko przez Brada Pitta!

Jennifer Aniston Angelina Jolie

Jennifer Aniston Angelina Jolie

Jennifer Aniston współczuje Bradowi Pittowi z powodu walki o dzieci

Brad Pitt i Angelina Jolie toczą obecnie wojnę nie tylko o majątek i rozwód z orzeczeniem o winie, ale również o opiekę nad dziećmi, z której żadne nie chce zrezygnować. Bitwa zaczyna wkraczać na medialne wody i jest coraz bardziej rozdmuchiwana – nic więc dziwnego, że wieści o fatalnym zachowaniu Jolie i pokrzywdzonym Bradzie dotarły wreszcie do Jennifer Aniston.

Aktorka nie jest zachwycona zachowaniem rywalki, która odebrała jej przed laty męża. Jest wściekła na Angelinę i wcale tego nie ukrywa:

Jen czuje się potwornie ze względu na tę walkę, w którą Jolie wciągnęła Brada. Nie potrafi sobie wyobrazić jak to jest, gdy prowadzi się wojnę z kimś tak wpływowym jak Angelina, w dodatku o własne dzieci. Zna Brada bardzo dobrze i wie jak bardzo musi cierpieć, kiedy zmusza się go do walki z kimś, kogo kiedyś kochał, bo chce być ze swoimi pociechami. Jen uważa, że zachowanie Jolie jest obrzydliwe i żenujące, a ona powinna zachowywać się jak dorosła osoba i robić to, co najlepsze dla dzieci – wyjawia Hollywood Life

Biorąc pod uwagę plotki o romansie między Aniston i Pittem, trudno się dziwić, że próbuje go wspierać. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to wsparcie uzasadnione. Wy też uważacie, że Angelina wymyka się nieco spod kontroli?

Na takie zdjęcia czekaliśmy. Jennifer Aniston w szampańskim nastroju bawi się z największym przystojniakiem Hollywood

Kolejny przystojniak „mądry po szkodzie”? Justin Theroux tęsknie wzdycha do Jennifer Aniston!

Jennifer Aniston brutalnie szczerze o swoim byłym mężu i ciąży. Opowiedziała, dlaczego nie zdecydowała się na dzieci


Jennifer Aniston na wakacjach we Włoszech

Jennifer Aniston na wakacjach we Włoszech

Jennifer Aniston w sesji dla InStyle

Jennifer Aniston w sesji dla InStyle

Jennifer Aniston w bikini na plaży

Jennifer Aniston w bikini na plaży

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×