Co dalej z „Jeden z dziesięciu”? Niepokojące wieści na temat zdrowia Tadeusza Sznuka

Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk

Jeden z dziesięciu zniknie z TVP? Prowadzący legendarny teleturniej zdobył się na krótki komentarz. Co ujawnił w nowym wywiadzie?

Jeden z dziesięciu na antenie TVP gości od 1994 roku  Od samego początku przyciąga przed ekrany telewizorów spore grono widzów, które śledzi zmagania uczestników. W każdym odcinku bierze udział 10 osób, które odpowiadają na przygotowane pytania przez produkcję. Rywalizujący mogą udzielić dwóch błędnych odpowiedzi, trzecia wiąże się z końcem gry.

Teleturniej, który od początku prowadził Tadeusz Sznuk, doczekał się 37 serii. Niestety w czwartek w prasie pojawiły się doniesienia, że dobiega on końca, a widzowie TVP nie zobaczą już nowych odcinków. Dowodem miały być słowa gospodarza, który na zakończenie Wielkiego Finału zwrócił się do oglądających:

 Widzom dziękujemy za obecność. I to koniec – zakończył odcinek Tadeusz Sznuk.

Gdy fani zaczęli się niepokoić, głos zabrała Telewizja Polska, która w tej sprawie wydała oficjalne oświadczenie. Podkreśliła w nim, że program na razie nie znika z anteny. Stacja jest jednak w trakcie negocjacji z producentem teleturnieju. Autorzy oświadczenia dodają, że dotychczasowy model współpracy z zewnętrznymi producentami był niekorzystny dla stacji i potrzebne są zmiany:

Oczekiwania producenta wykraczają poza standardy TVP1 i nie mogą być spełnione.[…] Telewizja Polska nie będzie zawierać niekorzystnych umów. Te czasy skończyły się bezpowrotnie kilka lat temu.

Jeden z dziesięciu zniknie z TVP? Tadeusz Sznuk komentuje

Kolorową prasę obiegły doniesienia o tym, że teleturniej nie będzie kontynuowany przez stan zdrowia Tadeusza Sznuka, który rzekomo miał się pogarszać. Te plotki zdementowała jednak osoba z jego otoczenia, która w rozmowie z Wirtualnymi mediami pokusiła się o krótki komentarz:

Uspokajamy fanów, że pan Sznuk jest zdrowy i jest zainteresowany poprowadzeniem kolejnych edycji – donosi anonimowy informator portalu.

Także prowadzący teleturniej Jeden z dziesięciu postanowił odnieść się do medialnych doniesień o końcu teleturnieju. W rozmowie z Wirtualną Polską przyznał, że nie może tego komentować:

Nie mogę nic na ten temat powiedzieć. Telewizja jest dla mnie nieodgadnioną instytucją.

Tadeusz Sznuk zadeklarował jednak, że jest gotowy do dalszej pracy na planie lubianego programu. Oglądacie Jeden z dziesięciu?


Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk

Komentarze

  • Gość pisze:

    niestety czarno to widzę ogłupianie mediom coraz bardziej nieobce więc teleturniej
    dla myślących istot, jedyny oprócz Vabanku, mogą pod byle pretekstem zlikwidować…

  • Danuta pisze:

    Super program i prowadzący oglądamy zawsze.Nie dopuszczam myśli,że może zniknąć z anteny.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×