Szukaj

Była blisko Jarosława Kaczyńskiego. Po rozstaniu wyjawiła jego sekrety. Padły gorzkie słowa

Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński wybrał się na wakacje. Wypoczynek prezesa Prawa i Sprawiedliwości oceniła Joanna Kluzik-Rostkowska. Co powiedziała?

Jarosław Kaczyński ma bardzo napięty grafik. Od wielu lat stoi na czele Prawa i Sprawiedliwości, na niedobór obowiązków nie może narzekać. To sprawia, że nie zawsze jest mu po drodze do lekarza i zamiast z pomocy specjalistów korzysta z usług zielarki, o czym Super Express poinformował Jan Maria Tomaszewski:

Leczymy się z Jarkiem u pani zielarki. Te zestawy ziół nam pomagają. Ta Pani zielarka przyrządza nam te mikstury i jest nam jakoś lepiej po nich.

Brat cioteczny Kaczyńskiego w tej samej rozmowie zdradził więcej szczegółów:

Nie można jeść mięsa, a my je jemy, źle się odżywiamy po prostu, a potem człowiek dostaje kłopotów żołądkowych. Ryby potwornie zakwaszają organizm, o czym się ostatnio dowiedziałem, trzeba też unikać produktów mlecznych, czy chleba na zakwasie. W sumie to niczego już nie wolno jeść.

Jarosław Kaczyński: urlop. Dokąd się wybrał?

Kaczyński znalazł jednak czas, by wypocząć. Tegoroczny urlop spędził nad Zalewem Szczecińskim, o czym na bieżąco informował Joachim Brudziński.

 

Wypoczynek prezesa skomentowała Joanna Kluzik-Rostkowska, która gościła w programie Hit stworzonym przez Wirtualną Polskę.  Przypomnijmy, że kilka lat temu posłanka była w Prawie i Sprawiedliwości, dziś jest w Koalicji Obywatelskiej. Pamięta więc niektóre informacje z przeszłości.

Powiedziała, że gdy brat Jarosława, Lech, jeszcze żył, urlop spędzali wspólnie. Mieli swoje ulubione miejsce — jeździli na Kaszuby:

Wakacje z Joachimem Brudzińskim to próba zaopiekowania się Jarosławem, który został sam, ze wszystkimi tego konsekwencjami – gorzko skomentowała polityk KO.

To jednak nie koniec. W tej samej rozmowie posłanka zdradziła, że prezes PiS jest „oderwany od rzeczywistości”:

Nie zna jej i nie rozumie. Żyje w bańce, jest wożony, otoczenie się nim opiekuje.

Kluzik-Rostkowska dodała, że gdyby zostawić Kaczyńskiego samego, mógłby mieć kłopoty z podstawowymi sprawami.


Joanna Kluzik-Rostkowska oceniła wakacje Kaczyńskiego

Joanna Kluzik-Rostkowska oceniła wakacje Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński na wakacjach

Jarosław Kaczyński na wakacjach

Jarosław Kaczyński i Jacek Cieślikowski

Jarosław Kaczyński i Jacek Cieślikowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×