Szukaj

Jarosław Kaczyński omija lekarzy szerokim łukiem. Ma zaskakujące metody leczenia

Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński ostatnio nieco podupadł na zdrowiu. Prezes PiS postanowił jednak szerokim łukiem omijać lekarzy. Polityk ma swój własny sposób na świetne samopoczucie.

Jarosław Kaczyński od 2003 roku jest prezesem partii Prawo i Sprawiedliwość. Odkąd w 2105 roku jego partia wygrała wybory parlamentarne,  jest uznawany za jedną z najbardziej wpływowych osób w państwie. Pod koniec zeszłego roku media obiegła informacja o nie najlepszym stanie zdrowia polityka. Na jakiś czas usunął się on nieco w cień. Niestety od rzeczników prasowych PiS ciężko było uzyskać jakieś konkretne informacje na temat tego, co się z nim dzieje.

Nie informujemy o stanie zdrowia prezesa. Takie mamy ustalenie – tłumaczył sytuację Radosław Fogiel.

Okazało się, że polityk trafił do szpitala i musi przejść zabieg wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Miał on się zapisać na operację półtora roku wcześniej i wylądować na liście oczekujących. Zabieg miał się odbyć w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Prezes z dolegliwością zmagał się od 2018 roku, aby dojść do pełnej sprawności potrzebne były aż dwie operacje.

Po najbliższych wyborach przejdę operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego w jednej nodze. Później mniej więcej rok przerwy i kolejna operacja, tym razem druga noga, która jest na szczęście w znacznie lepszym stanie. W szpitalu poleżę z 7-10 dni i później czekają mnie dwie kule, co jest dość męczące, już to przechodziłem – przyznał polityk w rozmowie z tabloidem.

Te problemy zdrowotne Jarosław Kaczyński ma już za sobą. Jak zdradziła jedna z najbliższych mu osób, prezes partii rządzącej teraz w szczególny sposób dba o zdrowie.

Jarosław Kaczyński wybrał nietypowe metody leczenia

Jarosław Kaczyński ma bardzo napięty grafik. W tym wszystkim ciężko jest znaleźć chwilę na to, aby zadbać o siebie. Jak zdradził dziennikowi Super Express Jan Maria Tomaszewski, prezes PiS zaczął dbać o swoje zdrowie w szczególny sposób.

Leczymy się z Jarkiem u pani zielarki. Te zestawy ziół nam pomagają. Ta Pani zielarka przyrządza nam te mikstury i jest nam jakoś lepiej po nich – zdradza brat cioteczny Jarosława Kaczyńskiego.

Zioła te według doradcy zarządu TVP do spraw Teatru Telewizji mają pomóc w problemach z odżywianiem.

Nie można jeść mięsa, a my je jemy, źle się odżywiamy po prostu, a potem człowiek dostaje kłopotów żołądkowych. Ryby potwornie zakwaszają organizm, o czym się ostatnio dowiedziałem, trzeba też unikać produktów mlecznych, czy chleba na zakwasie. W sumie to niczego już nie wolno jeść – mówi Jan Tomaszewski.

Też korzystacie z leczniczej siły ziół?

 

 


Jarosław Kaczyński czyta książę o kotach podczas obrad sejmu o sądownictwie

Jarosław Kaczyński czyta książę o kotach podczas obrad sejmu o sądownictwie

Jarosław Kaczyński – Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego

Jarosław Kaczyński – Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego

Jarosław Kaczyński przestrzegał diety w święta

Jarosław Kaczyński przestrzegał diety w święta

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×