Jan Kulczyk zmarł przez błąd lekarzy? Sensacyjne doniesienia austriackiej gazety

Pogrzeb Jana Kulczyka - data, miejsce, kiedy i gdzie, zdjęcia, kto przyjechał

Pogrzeb Jana Kulczyka - data, miejsce, kiedy i gdzie, zdjęcia, kto przyjechał

Na co zmarł Jan Kulczyk?

Austriacka gazeta „Heute” podała sensacyjną wiadomość. Jan Kulczyk zmarł przez błąd lekarzy. Medycy mieli mu uszkodzić tętnicę udową podczas operacji w wiedeńskiej klinice. Po tym zabiegu polski miliarder dostał zatoru żylno- płucnego i zmarł w wieku 65 lat.

Zobacz:  Jan Kulczyk nie żyje. Zmarł za granicą w wieku 65 lat

Od czasu wykrycia nowotworu u Jana Kulczyka, czyli od 2014 roku, biznesmenem opiekował się prof. Shahrokh Shariat – szef kliniki urologii przy wiedeńskiej AK. Za jego namową Jan Kulczyk poleciał do Nowego Jorku, by tam poddać się eksperymentalnej terapii leczenia nowotworów- zabiegu z użyciem nanonoża. W Austrii taka operacja nie byłaby możliwa ze względu na tamtejsze prawo. Zabieg się udał, ale w rok później biznesmen chciał mieć pewność, że wszystkie komórki rakowe zostały usunięte i poddał się zabiegowi limfadenektomii. Także pod okiem prof. Shahrokh Shariata. To podczas tej ostatniej operacji miało dojść do komplikacji – przecięcia tętnicy udowej miliardera.  Jak ustalił dziennik Fakt operacja zaplanowana była na półtorej godziny, ale trwała sześć. Po sześciu dniach pobytu w szpitalu, na oddziale intensywnej terapii, Jan Kulczyk zmarł.

Prof. Shariat skomentował ustalenia dziennikarzy gazety „Heute”. Zaprzecza on doniesieniom gazety.

Przyczyna jego śmierci nie ma nic wspólnego z operacją. Poszło dobrze i skutecznie, pacjent był zadowolony.To smutne, że próbuje się fałszywymi pogłoskami zdyskredytować mój zespół, bez szacunku dla cierpień rodziny! – powiedział prof. Shariat dla magazynu „Heute”

Joanna Przetakiewicz na pogrzebie Jana Kulczyka? To pytanie zadaje sobie cały show-biznes

Joanna Przetakiewicz na pogrzebie Jana Kulczyka? To pytanie zadaje sobie cały show-biznes


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×