Nowy James Bond wybrany. Kapitalne posunięcie producentów! Postawili na największego amanta światowego kina!

Daniel Craig - James Bond

Daniel Craig - James Bond

Daniel Craig wkrótce kończy przygodę z rolą Jamesa Bonda. Najnowsza część przygód agenta 007 ma być ostatnią, w której wystąpi aktor. Dawny reżyser filmu ma już faworyta do tej roli. Fanki będą zachwycone!

Daniel Craig wkrótce po raz ostatni wcieli się w postać najsłynniejszego agenta 007. Obecnie nagrywana 25 część przygód Jamesa Bonda ma być ostatnia z jego udziałem. Nic więc dziwnego, że giełda nazwisk ruszyła, a wiele osób zastanawia się, komu zostanie powierzona ta zaszczytna rola. Swoje zdanie w tej kwestii jakiś czas temu wyraził Craig. W rozmowie z dziennikarzami magazynu Mirror przyznał, że producenci w tym przypadku nie powinni skupiać się tylko na mężczyznach, ale także na kobietach:

Sądzę, że każda płeć powinna zostać wzięta pod uwagę. Nie tylko mężczyźni, ale także kobiety i Afroamerykanie. Z pewnością będą to świetne części.

Teraz głos postanowił zabrać reżyser Danny Boley, który w zeszłym roku zrezygnował przez różnice w poglądach z pracy przy powstającej części filmu. Wyznał, że ma idealnego kandydata do tej roli. Mężczyzna uważa, że do tej roli najlepiej nadaje się Robert Pattinson:

Oglądałem go w filmie science fiction Claire Denis High Life. To było dziwne, bo kiedy obserwowałem go na ekranie myślałem „O mój Boże, powinni go zmusić do bycia następnym Bondem” – przyznał w The Guardian Boley.

Reżyser twierdził też, że aktor nie jest za młody do tej roli. Ma bowiem powyżej 30 lat, co czyni go idealnym kandydatem. Czy Robert Pattinson zostanie kolejnym Bondem? O tym z pewnością wkrótce się przekonamy.

Zobacz: Daniel Craig został ojcem! Długo ten fakt ukrywał w tajemnicy

Zobacz: Tomasz Kot miał szansę na rolę życia w międzynarodowym hicie! W ostatniej chwili zablokował go… Daniel Craig!

Zobacz: Książę Karol przyłapany na planie „Jamesa Bonda”! Następca tronu zagra w nowej części przygód agenta 007?


Robert Pattinson - amfAR Gala Los Angeles 2018

Robert Pattinson - amfAR Gala Los Angeles 2018

Juliette Binoche, Mia Goth, Robert Pattinson i Agata Buzek – festiwal w San Sebastian

Juliette Binoche, Mia Goth, Robert Pattinson i Agata Buzek – festiwal w San Sebastian

Robert Pattinson podczas pokazu

Robert Pattinson podczas pokazu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×