Potwierdziło się najgorsze. Para z „Rolnika” rozstała się. Jest poruszające oświadczenie

Rolnik szuka żony 6 - rozstanie

Rolnik szuka żony 6 - rozstanie

Jakub Napierała z Rolnik szuka żony wydał oficjalne oświadczenie, że nie zakończył się jego związek z Anią. Wyjaśnił w nim, dlaczego nie będą już razem.

Jakub Napierała był jednym z uczestników, który w programie Rolnik szuka żony 6 szukał miłości. Od początku wiedział, czego chce i nie chciał zwodzić swoich kandydatek, a Ania wpadła mu w oko już na początku. Znalazł z nią nić porozumienia, więc zaprosił ją do swojego domu. Niestety dzisiaj ogłosił, że ich związek się zakończył.

Jakub Napierała – koniec związku z Anią Stelmaszczyk. Dlaczego?

Kiedy Ania zamieszkała już w domu Jakuba, para poznawała się dalej i wszystko wskazywało na to, że tworzą przyjacielską relację, mającą ogromny potencjał na przerodzenie się w coś więcej.

Utrzymywali to, gdy wspólnie pojawili się w świątecznym wydaniu programu „Rolnik szuka żony”, a następnie wspólnie spędzili święta. Syn Ani także bardzo polubił Jakuba, więc ich fani mieli nadzieję, że relacja przerodzi się w związek, a niektórzy już mieli nawet nadzieje na ślub Kuby i Ani.

Niestety, nie wyszło im tak, jak to planowali. Najpierw głos w tej sprawie zabrała Ania Stelmaszczyk, która napisała o rozstaniu na swoim profilu na Instagramie.

Z uwagi na szacunek dla ludzi którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość czuję się zobowiązana do wyjaśnienia dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest dlatego też wolałam milczeć ale niestety po programie okazało się że każdy z nas inaczej rozumie słowo,,rodzina,, a że każdy doskonale wie czego chce i szuka to nasze drogi się rozeszły.
W programie przeżyliśmy bajkę, która niestety nie znalazła szczęśliwego zakończenia, ale przecież życie toczy się dalej i każdy zasługuje na miłość i szczęście tym bardziej że tego chcemy. Mimo wszystko wierzę że je znajdziemy u boku osób nam pisanych. Zdaje sobie sprawę że każdy z Was będzie miał swoją wersję ale nasza wersja jest prawdziwa,szczera i miło by było gdybyście to uszanowali bo nie jest nam łatwo…

View this post on Instagram

Z uwagi na szacunek dla ludzi którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość czuję się zobowiązana do wyjaśnienia dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest dlatego też wolałam milczeć ale niestety po programie okazało się że każdy z nas inaczej rozumie słowo,,rodzina,, a że każdy doskonale wie czego chce i szuka to nasze drogi się rozeszły. W programie przeżyliśmy bajkę, która niestety nie znalazła szczęśliwego zakończenia, ale przecież życie toczy się dalej i każdy zasługuje na miłość i szczęście tym bardziej że tego chcemy. Mimo wszystko wierzę że je znajdziemy u boku osób nam pisanych. Zdaje sobie sprawę że każdy z Was będzie miał swoją wersję ale nasza wersja jest prawdziwa,szczera i miło by było gdybyście to uszanowali bo nie jest nam łatwo…

A post shared by Anna Stelmaszczyk (@asjszjn) on

Po Ani głos zabrał także Jakub, który wyjaśnił powody wspólnej decyzji.

Drodzy Fani Rolnik szuka żony !
Życie pisze różne scenariusze, raz lepsze, raz gorsze. Niestety mój związek z Anią zakończył się. Ostatnie tygodnie pokazały nam, że różnimy się w zbyt wielu sprawach, by zaryzykować i iść wspólnie przez życie do końca naszych dni. Nie żałuję żadnej chwili spędzonej razem z Anią i jej synkiem , mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się kiedyś jako znajomi. Życzcie nam powodzenia. Kuba.

Drodzy Fani Rolnik szuka żony !Życie pisze różne scenariusze, raz lepsze, raz gorsze. Niestety mój związek z Anią…

Opublikowany przez Jakuba Napierałę Sobota, 25 stycznia 2020

Fani są w szoku. Część z nich nie może uwierzyć w to, że ich ulubiona para jednak nie będzie razem. Z oświadczeń wynika, że rozstali się w zgodzie i z klasą, a każde z nich pójdzie teraz swoja drogą.


Jakub Napierała i Anna Stelmaszczyk rozstali się

Jakub Napierała i Anna Stelmaszczyk rozstali się

Jakub Napierała i Anna Stelmaszczyk rozstali się

Jakub Napierała i Anna Stelmaszczyk rozstali się

Jakub Napierała i Anna Stelmaszczyk rozstali się

Jakub Napierała i Anna Stelmaszczyk rozstali się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×