NewsyJest coraz ciekawiej! W sprawę rozwodu Daniela Martyniuka zaangażowana jest kolejna osoba! Synowi Zenka znowu się oberwało!

Jest coraz ciekawiej! W sprawę rozwodu Daniela Martyniuka zaangażowana jest kolejna osoba! Synowi Zenka znowu się oberwało!

Jest coraz ciekawiej! W sprawę rozwodu Daniela Martyniuka zaangażowana jest kolejna osoba! Synowi Zenka znowu się oberwało!
Rafał Matuszczak

22.07.2019 10:27, aktual.: 22.07.2019 12:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Daniel Martyniuk od dobrych kilku miesięcy robi wszystko, by zostać celebrytą. Wiele jego decyzji jest niezrozumiałych nie tylko dla mediów, ale i dla jego rodziny. W zeszłym tygodniu na przykład zakomunikował, że jego małżeństwo przeszło do historii:

Tak, nie jestem już z Eweliną, jesteśmy w trakcie rozwodu. W dupie ją mam. Myślicie, że jak ktoś ma słodką buzię, tak jak Ewelinka, to jest kur** słodki? 

Mężczyzna nie omieszkał wspomnieć także o teściach, których sądząc po wypowiedzi, nie będzie wspominał dobrze:

Z Eweliną przed zrobieniem samego dziecka znałem się półtora miesiąca. Jak jej matka się o tym dowiedziała, to wpadła w furię i zaczęła ją zabierać. Ewelina mówiła: “Daniel, zabierz mnie z tego domu”, bo jej dom jest domem psycholi.

Jego słowa najwyraźniej nie spodobały się sporej grupie duchownych. Głos w sprawie zabrał jeden z nich, ksiądz Kazimierz Sowa:

W Piśmie Świętym jest słowo, które odnosi się trochę do kogoś innego: "Szukajcie, a znajdziecie". Myślę, że najpierw trzeba szukać tej osoby, z którą chce się spędzić całe życie, nie zawierać związków pochopnie, szukać, a nie czekać, że miłość spadnie z nieba. Po drugie trzeba rozmawiać, nawet i trudnych sprawach, od problemów nie można uciekać. Rozwód jest ostatecznością, ale w Kościele mamy od czynienia a separacją, żeby przemyśleć swoje sprawy. (...) Rozwód jest czymś, co pozostawia w życiu człowieka jakiś ślad i konsekwencje, poza tym to bardzo dramatyczne przeżycie – wyznał w rozmowie z Super Expressem duchowny.

Znając już trochę charakter Daniela, chyba możemy zaryzykować stwierdzenie, że zbytnio nie przejmie się słowami księdza.

  • Daniel Martyniuk z żoną Eweliną Golczyńską i ich namiętny pocałunek
  • Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska na weselu
  • Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska z córką
  • Skąd pochodzi Ewelina Golczyńska (Martyniuk)?
  • Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska podczas chrztu córki Laury
  • Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska w podróży poślubnej
  • Syn Zenka Martyniuka – Daniel – z żoną Eweliną Golczyńską w Barcelonie
  • Pierwszy taniec Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej
[1/8] Daniel Martyniuk z żoną Eweliną Golczyńską i ich namiętny pocałunek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także