Ta metoda zrewolucjonizuje rynek! Wystarczy włożyć palec do drinka, aby… Niewiarygodne!

jak sprawdzić, czy ktoś wsypał coś do drinka?

jak sprawdzić, czy ktoś wsypał coś do drinka?

Jak sprawdzić, czy ktoś dosypał coś do drinka?

Jednym z największych niebezpieczeństw czyhających na imprezujące w klubach młode kobiety, są tabletki gwałtu. Łatwo dostępne na rynku pastylki, są dodawane do drinków, co najczęściej skutkuje działaniem wymierzonym w „wolną wolę” kobiet i w konsekwencji prowadzi do… gwałtu.

Problem ten, choć rozpowszechniony, to jednak jest ostentacyjnie bagatelizowany. To właśnie ta powszechna ignorancja skłoniła czterech studentów z North Carolina State University do tego, aby uporać się z narastającym problemem.

Studenci wykazali się błyskotliwością, znajomością tematu, a także dużą wiedzą. Wpadli bowiem na genialne rozwiązanie, które z całą pewnością przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa oraz pomoże kobietom uchronić się przed konsekwencjami haniebnego zjawiska wymierzonego w ich cielesność. Studenci stworzyli specjalny lakier do paznokci, za pomocą którego w bardzo łatwy sposób można wykryć obecność różnych narkotyków dodanych do napoju.

Projekt nosi nazwę Undercover Colors. Wystarczy włożyć palec do drinka, aby lakier zmieniający kolor pozwolił na ujawnienie podejrzanych substancji.

Produkt ten obecnie jest w fazie rozwoju i na razie pomaga w wykryciu jedynie najpopularniejszych substancji psychoaktywnych, jednak dzięki pomysłowości i kreatywności studentów wiele kobiet wkrótce będzie mogło poczuć się znacznie bezpieczniejszymi.

To bardzo ważne z punktu widzenia stale rosnącego zagrożenia i skali zjawiska, dlatego z niecierpliwością czekamy aż produkt trafi do sprzedaży i będzie można z niego, w łatwy i dyskretny sposób, korzystać!

Zobacz: Marta Wierzbicka obchodziła urodziny. Przyjaciółka zrobiła jej imprezę-niespodziankę!

Metoda wykrywająca tabletkę gwałtu w drinku

Metoda wykrywająca tabletkę gwałtu w drinku

Impreza w klubie

Impreza w klubie


Metoda wykrywająca tabletkę gwałtu w drinku

Metoda wykrywająca tabletkę gwałtu w drinku

Klub, impreza

Klub, impreza

Impreza, drinki

Impreza, drinki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×