Dom Olgi Frycz wygląda jak wyjęty z katalogu. Ma przestronny salon z pianinem i całą w drewnie kuchnię

Jak mieszka Olga Frycz?

Jak mieszka Olga Frycz?

Olga Frycz na początku 2018 roku przeprowadziła się z ówczesnym partnerem do nowo wybudowanego domu. Od tamtej pory wnętrza przeszły niemałą metamorfozę. Zobacz, jak urządziła się gwiazda.

Olga Frycz po raz pierwszy wystąpiła na scenie jako mała dziewczynka. Aktorka była członkinią grupy artystycznej, która towarzyszyła Majce Jeżowskiej podczas koncertów. W 1994 roku zaczęła występować w spektaklach telewizyjnych. W kolejnych latach jej kariera zaczęła nabierać tempa. Dużą popularność przyniosła jej rola Ali w serialu M jak miłość. Jej grę już od najmłodszych lat doceniali profesjonaliści. Gwiazda była trzykrotnie nominowana do Orłów za drugoplanowe i pierwszoplanowe role kobiece.

Frycz łączy karierę z wychowywaniem dziecka. W 2018 roku na świat przyszła Helenka, która jest owocem związku z Grzegorzem Sobieszkiem. Aktorka kilka dni temu poinformowała, że jest w drugiej ciąży.

Jak mieszka Olga Frycz?

Olga urządziła dom, który w pełni odpowiada jej potrzebom. Jeśli jej gust się zmieni lub zauważa, że coś jest niepraktyczne, w krótkim czasie przeprowadza remont. Tak było w przypadku kuchni, która z czasem przestała jej się podobać.

Remont w kuchni trwał dwa miesiące za długo, do szału mnie to doprowadzało, ale z efektu końcowego jestem zadowolona.
Zrezygnowałam z górnych szafek i zdecydowałam się zabudować lodówkę,przez to zyskałam dużo dodatkowej przestrzeni do przechowywania.
Białe fronty zamieniłam na drewniane dębowe, przez to kuchnia jest cieplejsza i współgra z pozostałą częścią mieszkania.

Teraz pomieszczenie wygląda, jak z okładki poradnika o urządzaniu wnętrz. Drewniane szafki sięgają do wysokiego na kilka metrów sufitu. Ścianę naprzeciwko zdobi drewno, a na półkach ustawione są donice z kwiatami. Uwagę przykuwa również jasna płyta wykonana z lastryko, która została przymocowana do ściany nad blatem kuchennym. Jak zdradziła właścicielka domu, efekt końcowy nie do końca ją zadowala.

Niebieskie płytki zmieniłam na lastryko (tu wtopa bo miejsce na lastryko zostało źle policzone i przez to jest jakaś idiotyczna podziałka i fugi i to mnie czasem denerwuje).

Jak mieszka Olga Frycz?

Jak mieszka Olga Frycz?

W części jadalnianej, otwartej na salon, widoczny jest duży stół, przy którym ustawione są musztardowe krzesła na nóżkach ze stali nierdzewnej. Oparcie wykonane jest z grubego materiału, a siedzisko z ekoskóry. Kolor ten idealnie pasuje do jasnego drewna na podłogach.

Jak mieszka Olga Frycz?

Jak mieszka Olga Frycz?

Równie efektownie prezentuje się salon. Tuż za siwą kanapą ustawiona jest drewniana meblościanka, na której ustawione są książki. Nieopodal można zauważyć kominek, nad którym znajduje się niewielka półka, gdzie ułożone są kawałki drewna. W jesienne i zimowe wieczory można wypoczywać przy palenisku na wygodnym, brązowym fotelu o modernistycznym wyglądzie. Uwagę przykuwa również żyrandol o nieregularnym kształcie, który nie tylko doświetla pomieszczenie, ale i pełni funkcję dekoracyjną.

Jak mieszka Olga Frycz?

Jak mieszka Olga Frycz?

Gwiazda posiada  gustowne, drewniane pianino, na którym grywa w wolnych chwilach. Nieopodal niego ustawione są wiklinowe donice, w których rosną kwiaty. Na ścianie zawieszony jest obraz, który idealnie pasuje do stylu wnętrza. Jest to plakat promujący film Młodożeniec z 1982 roku w reżyserii Stevena Spielberga. Obok niego wisi kilka kolejnych. Pomieszczenie jest bardzo widne, a drewniane podłogi wprowadzają do niego niepowtarzalny klimat.

A wolnych chwilach siadam do pianina i ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę.
Kto wie, może za jakiś czas zagram coś specjalnie dla Was ?
Kiedyś grałam jak szalona. Chodziłam do szkoły muzycznej i byłam w klasie rytmiki czyli fortepian był moim głównym instrumentem.
Rytmikę, fortepian i kształcenie słuchu lubiłam.
Reszta przedmiotów obrzydziła mi całą muzyczną edukację i pewnego dnia, w wieku 16 lat zrezygnowałam ze szkoły muzycznej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz) 

Na jednym ze zdjęć można również zobaczyć fragment pokoju Helenki. Aktorka pokryła w nim ściany jasną, dekoracyjną tapetą przedstawiającą zwierzęta w swoim naturalnym środowisko. W pomieszczeniu znajdują się zarówno białe meble, jak i te wykonane z drewna, które przywodzą na myśl wnętrza PRL-owskich mieszkań.

Jak mieszka Olga Frycz?

Jak mieszka Olga Frycz?

Gwiazda ma za domem piękny taras z desek, na którym chętnie wypoczywa w słoneczne dni. Olga ustawiła na nim duży fotel na metalowych nóżkach, który nie tylko pięknie wygląda, ale i jest bardzo wygodny. Oprócz tego pod ścianą ustawiony jest jasny komplet wypoczynkowy z bambusa. Przy dużych filarach znajdują się wysokie wiklinowe donice. Działka oddzielona jest od sąsiadów szpalerem wysokich tuj.

Jak mieszka Olga Frycz?

Jak mieszka Olga Frycz?

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć z wnętrza domu Olgi. Co spodobało wam się najbardziej?


Jak mieszka Olga Frycz?

Jak mieszka Olga Frycz?

Jak mieszka Olga Frycz?

Jak mieszka Olga Frycz?

Jak mieszka Olga Frycz?

Jak mieszka Olga Frycz?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×