„Piekło na ziemi”. Wyciekły zapiski z pamiętnika Angeliny Jolie. Z Brada Pitta zrobiła potwora

Angelina Jolie i Brad Pitt walczą o dzieci

Angelina Jolie i Brad Pitt walczą o dzieci

Angelina Jolie pogrąży Brada Pitta tajemniczymi zapisami?

To miał być bardzo cywilizowany rozwód. Bez orzekania o winie, bez publicznego prania brudów, bez niszczenia sobie reputacji – na pierwszym miejscu miało stać dobro szóstki dzieci, ale Angelina Jolie i Brad Pitt zdążyli już o tym chyba zapomnieć. Para, która jeszcze dwa lata temu uchodziła za absolutny ideał związku, dorobiła się własnej nazwy w popkulturze i świeciła przykładem, teraz będzie walczyła na śmierć i życie o opiekę nad dziećmi. I wygląda na to, że będzie to walka, w której istnieje tylko jedna zasada – wszystkie chwyty dozwolone.

Gdy Angelina wbrew orzeczeniu sądu wywiozła dzieci do Londynu, Brad złożył na nią skargę. W konsekwencji, aktorka jest o krok od utraty praw rodzicielskich, a Pitt spotyka się z dziećmi na 4 godziny dziennie. Pod koniec lipca będzie się z nimi widywał już 10 godzin dziennie, a potem zabierze je do Los Angeles. Jolie jest wściekła jak zraniona niedźwiedzica i nic dziwnego, bo od paru miesięcy robi wszystko, by odseparować Brada od dzieci. Teraz będzie mogła do nich dzwonić jedynie raz dziennie i nie może już kontrolować SMS-ów, które ojciec wysyła do ich pociech.

W odwecie, Angelina postanowiła opublikować swój pamiętnik, w którym pisze o życiu z Bradem, o ich małżeństwie, pijackich awanturach i aktach przemocy. Jak donosi Radar Online, jej notatki to prawdziwa kopalnia wiedzy o ich relacji i świetny scenariusz na film dramatyczny:

To prawdziwy dziennik życia z pijakiem. Swoje małżeństwo Angelina nazywa piekłem na ziemi – wyjawia informator.

To może nie tylko zniszczyć szanse Brada na odzyskanie dzieci, ale również jego karierę. Myślicie, że posunie się do tak drastycznych kroków, by go upodlić?

Angelina Jolie wstrzymała rozwód! Chce wrócić do Brada Pitta! A on na to…

Nic się nie ukryje. Fani przyłapali Angelinę Jolie z dziećmi w tłumie ludzi. Co ona tam robiła?

Można je pomylić! Angelina Jolie ubrała się jak księżna Kate! Co za kreacja!


Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2014

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2014

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2014

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2014

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2014

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2014

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×