Szukaj

Izabela Janachowska znowu zmieniła datę chrztu syna. Czym to tłumaczy tym razem?

Izabela Janachowska zmieniła datę chrztu. Gwiazda na temat ten wypowiedziała się w rozmowie z jednym z tygodników. Jak tłumaczy swoje zachowanie?

Izabela Janachowska - dziecko

Izabela Janachowska w połowie maja została mamą. Na świat przyszedł długo wyczekiwany syn ekspertki ślubnej i jej męża Krzysztofa Jabłońskiego Christopher Alexander. Chłopczyk zawrócił mamie w głowie i chociaż ta wróciła już do pracy, w niejednych wywiadach podkreśla, że synek zmienił jej życie na lepsze.

Zobacz: Żadnych diet i siłowni. Izabela Janachowska o powrocie do formy po porodzie [WIDEO]

Izabela Janachowska o synku

Jak zaznaczała Janachowska w jednym z wywiadów, pojawienie się na świecie chłopczyka, wzmocniło m.in. jej małżeństwo. Dziecko sprawiło, że Izabela i Krzysztof przekonali się, że mogą liczyć na siebie niemal w każdej sytuacji.

Pojawienie się na świecie tej maleńkiej istoty uświadomiło nam, jak silne łączy nas uczucie i jak bardzo jesteśmy dla siebie ważni. Przekonaliśmy się, że możemy na siebie liczyć w każdej sytuacji – zdradziła gwiazda w rozmowie z dziennikarzami Twojego imperium.

Zobacz: Izabela Janachowska wciąż nie odzyskała sylwetki po ciąży. Wydało się, ile przytyła i dlaczego nie może schudnąć

Para nie zapomina m.in. o pielęgnowaniu wzajemnej miłości. Niedawno zakochani świętowali piątą rocznicę ślubu. Z tej okazji wybrali się na romantyczną wycieczkę do Berlina – wybrali się m.in. na romantyczną kolację przy świecach.

Izabela Janachowska przesunęła datę chrztu synka

Przed rodzicami kolejne wyzwanie – chrzest Christophera Alexandra. Kiedy? Początkowo rodzice planowali go na wrzesień – wiadomo jednak, że datę tę trzeba będzie przesunąć, o czym gwiazda ślubów poinformowała w rozmowie z dwutygodnikiem Flesz. 

Planowaliśmy je na wrzesień, ale, niestety, znowu trzeba będzie zmienić termin.

Na głowie młodej mamy spoczywa masa obowiązków.  Janachowska przez ostatnie tygodnie była zajęta przygotowywaniem autorskiej kolekcji sukien, które zaprezentuje 21 i 22 września. To dopiero początek. Wkrótce planuje otwarcie pierwszego butiku, który zlokalizowany będzie w prestiżowym miejscu – we wieżowcu Złota 44 w Warszawie.

Zobacz: Janachowska pokazała syna na okładce „Vivy!”! Christopher, to już gwiazda show-biznesu!

 


Izabela Janachowska - zdjęcie z synkiem

Izabela Janachowska - zdjęcie z synkiem

Izabela Janachowska ciążowa sesja z synem (fot. weddingdream.com)

Izabela Janachowska ciążowa sesja z synem (fot. weddingdream.com)

Izabela Janachowska zdradziła imię syna

Izabela Janachowska zdradziła imię syna

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×