Szukaj

Izabela Janachowska w okularach Diora. Na celowniku jej usta: „Przekonała mnie pani do powiększenia”

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska nie ukrywa, że kocha podróże i chętnie razem z bliskimi odwiedza piękne miejsca. Tym razem dzieli się z internautami kadrami z Majorki. Na najnowszym zdjęciu zachwyca w okularach Diora, ale to jej usta są w centrum zainteresowania.

Izabela Janachowska razem z rodziną odpoczywa na Majorce, a zdjęciami chwali się w sieci. Nie od dziś wiadomo, że kocha podróżować, co potwierdziła w jednym z postów na Instagramie:

Podróże, to jedyna rzecz, która kupujesz, a ona robi cię bogatszym – napisała.

Na fotografiach z wakacji zachwyca figurą, którą prezentuje w bikini. Opublikowała już  zdjęcia zrobione w basenie, a trochę później takie, na którym pozuje na jachcie. Są też urocze familijne kadry, na których uwagę internautów przykuwa przeuroczy Christopher.

Dzisiaj tancerka zachwyciła obserwujących widokami, a także portretami w pięknych okularach Diora. Jednak w centrum uwagi jej usta.

Izabela Janachowska zdjęcia z Majorki w okularach Diora

Zwykle bardzo zapracowana młoda mama, która łączy prowadzenie programów w telewizji, kanału na Youtube, własnej firmy i macierzyństwo, tym razem postawiła na relaks na przepięknej Majorce. Zdjęciami chętnie dzieli się w sieci. Zachwyca figurą, a jej synek rozczula obserwujących jej profil na Instagramie.

Janachowska od lat inspiruje kobiety swoim wyglądem. Chętnie podglądają co i jak nosi gwiazda. Dzisiaj pokazała się w fantastycznych okularach Diora, które od razu zwróciły uwagę fanek:

  • Ślicznie, można wiedzieć skąd te okularki?
  • Boskie okulary! I mega widoki!
  • Mega okulary.
  • Okularyyyy..aaaa… – pisały fanki.

Za model podobny do noszonego przez Izabelę trzeba zapłacić od 1500 do 2000 tysięcy złotych. Jednak nie tylko akcesoria wzbudziły zachwyt. Jedna z internautek podziwia piękne, pełne usta Janachowskiej.

Przekonała mnie pani do powiększenia ust. Wygląda pani cudownie.

Tancerka przyjęła komplement i polubiła komentarz użytkowniczki. Trzeba przyznać, że kadry, którymi podzieliła się w sieci, są zachwycające. Nic dziwnego, że panie chętnie biorą ja sobie za wzór.


Izabela Janachowska na zdjęciach z Majorki

Izabela Janachowska na zdjęciach z Majorki

Izabela Janachowska - zdjęcia z Majorki

Izabela Janachowska - zdjęcia z Majorki

Izabela Janachowska na zdjęciach z Majorki

Izabela Janachowska na zdjęciach z Majorki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×