Szukaj

Izabela Janachowska pręży brzuch po ciąży na Majorce. Idealnie płaski? To mało powiedziane

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska wybrała się na zasłużony urlop. Gwiazda wypoczywa w słonecznej Hiszpanii. Na opublikowanych zdjęciach widzimy błękitne niebo i lazurową wodę, jednak to jej figura najbardziej zwraca uwagę.

Izabela Janachowska to najbardziej ceniona wedding plannerka od organizacji ślubów w Polsce. Ze względu na pandemię koronawirusa musiała zrobić sobie przymusowy urlop. Ze względu na kwarantannę musiała przełożyć też chrzest swojego synka. Zmianie uległy także plany co do organizacji jego urodzin. Mały Christopher przyszedł na świat 10 maja i w tym roku świętował swoje pierwsze urodziny. Iza, jak na specjalistkę od przyjęć przystało, planowała spektakularną uroczystość.

Pomimo wielu przeszkód gwiazda zrobiła wszystko, aby dla jej synka ten dzień był naprawdę niezapomniany. Była cała masa balonów i ozdób, a na stole pojawił się aż czteropiętrowy tort z ulubionym bajkowym motywem solenizanta. W końcu udało się także zorganizować chrzest chłopca. Po zniesieniu obostrzeń Izabela w końcu mogła zorganizować uroczystość rodzinną, którą planowała od dawna. Pierwotnie miał on się odbyć w Wielkanoc. Gwiazda wybrała jednak inną ważną datę, jaką była jej rocznica ślubu.

Dziś jest nasza kolejna rocznica ślubu. Jeszcze jest dla nas super ważny dzień, bo dzisiaj właśnie w rocznicę ślubu robimy chrzest naszego synka – informowała Janachowska na instastory.

Wszystko udało się znakomicie, a już dzień po uroczystości mogliśmy zobaczyć w sieci zdjęcia z tego ważnego dnia. Po tym niezwykle emocjonującym czasie rodzina postanowiła wybrać się na urlop do słonecznej Hiszpanii.

Izabela Janachowska w bikini: po ciąży nie ma już śladu

Izabela wybrała się na urlop na Majorkę, co po czasie kwarantanny na pewno jest świetną odskocznią. Gwiazda pochwaliła się zdjęciami z tego niezwykle pięknego miejsca. Możemy zobaczyć, jak wypoczywa w basenie z krystalicznie czystą wodą. W tle widzimy błękitne niebo i przepiękną willę. Naszą uwagę skupia jednak jej figura.

Iza ma na sobie złoty połyskujący kostium, który sporo odsłania. Nie ma się czemu dziwić, bo może się ona pochwalić idealną figurą. Jej brzuch jest więcej niż płaski, a po ciąży nie ma już najmniejszego śladu.

Po zdjęciami Janachowskiej mocno rozpisali się internauci, którzy zachwycają się figurą:

  • Wow. Wygląda Pani ślicznie.
  • Piękne ciało i piękna sceneria.
  • Bosko. Pani jest petardą.
  • Piękna.
  • Mamuśka jaka piękna – czytamy w komentarzach.

Nie można się dziwić obserwatorom Izy, ponieważ na tegorocznych wakacjach zaprezentowała się zjawiskowo. Życzymy udanego wypoczynku!


Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska pokazała zdjęcia ze chrztu synka

Izabela Janachowska pokazała zdjęcia ze chrztu synka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×