Szukaj

Iza Małysz pozuje z niemowlęciem. Ale niespodzianka

Iza Małysz i Adam Małysz

Iza Małysz i Adam Małysz

Iza Małysz na Instagramie udostępniła zdjęcie, na którym pozuje z dzieckiem. Kim jest? Nie da się ukryć, że to rozkoszny widok. 

Adam Małysz kilka miesięcy temu zdradził, że miał kontakt z osobą chorą na koronawirusa. Gdy zrobiono mu testy, te okazały się pozytywne, o czym poinformował internautów. Chciał ostrzec osoby, z którymi spotykał się w ostatnim czasie, co podkreślał w social mediach:

Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnim czasie, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności.

Na szczęście mężczyźnie udało się pokonać koronawirusa. Wrócił do pracy i normalnego funkcjonowania. Jak powiedział w jednym z wywiadów, choroba przebiegała niemal bezobjawowo. Jedyną niedogodnością był brak smaku:

Po kilku dniach, gdy zjadłem rosół, pomyślałem sobie „źle przyprawiony”. Okazało się, że to był początek, bo potem na sześć dni straciłem smak i węch. Potem wrócił. A ponadto czułem się nieco zmęczony przy pracach fizycznych. Współczuję tym, którzy mają klasyczne objawy.

Iza Małysz z niemowlakiem. Uroczy widok

Adam nie tylko miał szansę znów zajmować się służbowymi obowiązkami, ale także wybrał się nad morze, o czym internautów poinformowała jego żona, Iza Małysz. Udostępniła pamiątkowe zdjęcie, na którym jej mąż pozuje ubrany w letni strój. Nie jest tajemnicą, że ukochana „Orła z Wisły” jest aktywna w social mediach. Co jakiś czas wrzuca posty, w których odsłania wybrane kulisy prywatności.

Tak jak w poniedziałkowy wieczór, gdy pokazała uroczy kadr. Małysz pochwaliła się fotografią, która może być sporą niespodzianką. Iza pozuje z uroczym maleństwem, które leży w rożku. Żona Adama się uśmiecha i pochyla się w stronę śpiącego maleństwa.

Czyżby rodzina Małyszów się powiększyła? Nie w tym przypadku. Jak wynika z opisu, mamą dziecka jest Dorota Madej, a Iza, jak na dobrą ciocię przystało, przyszła w odwiedziny.

Zdjęcie w galerii.


Iza Małysz pozuje z niemowlakiem

Iza Małysz pozuje z niemowlakiem

Żona Adama Małysza, Iza Małysz, na Instagramie

Żona Adama Małysza, Iza Małysz, na Instagramie

Iza Małysz nie ma naturalnych brwi

Iza Małysz nie ma naturalnych brwi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×