Szukaj

Spór między Małgorzatą Rozenek i Kingą Rusin zamienia się w wojnę klanów. Do dyskusji włączyła się Iga Lis!

Iga Lis o kłótni Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek

Iga Lis o kłótni Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek

Iga Lis popiera Kingę Rusin w sporze z Małgorzatą Rozenek

Małgorzata RozenekKinga Rusin toczą ze sobą zaciekły bój już od ponad 24 godzin. Poszło o testowanie kosmetyków na zwierzętach, zarzucanie sobie hipokryzji, kłamstwa i, prawdę mówiąc, wszystkiego co było pod ręką. Ostra batalia rozgrywająca się w social mediach zaangażowała w sprawę potężne grono fanów oraz antyfanów, a także rodziny gwiazd.

W tej sprawie wypowiadał się wczoraj Radosław Majdan, wypowiadała się również Pola Lis, starsza córka Kingi. Teraz do sporu postanowiła dołączyć śliczna Iga Lis, która za kilka tygodni wyjedzie do Londynu na studia. Nigdy nie ukrywała, że jest dumna ze swojej mamy i tym razem także zdecydowała się to podkreślić, jednoznacznie stając po stronie rodzicielki i wbijając Rozenek szpilę:

Mamo, jesteś przykładem dla nas wszystkich. Od lat poświęcasz każdy dzień na walkę z niesprawiedliwością i represją. Niektórzy próbują zrekompensować swój brak zaangażowania bezpodstawnym atakiem na osobę, które reprezentuje sobą wyższe wartości. Ale to przecież nie zmienia sedna Twojej działalności. Ja jestem z Ciebie bardzo dumna – napisała aspirująca modelka

W spór pomiędzy Kingą i Perfekcyjną angażuje się coraz więcej osób. Do tej pory głos zabrały również Magda GesslerOlga Frycz czy Joanna Krupa, która zapoczątkowała całe to zamieszanie. Nie wspominając o rodzinach obu stron, które też zostały w to wciągnięte po uszy.

Myślicie, że doczekamy się komentarza od Kamila Grabary czy Taco Hemingwaya? 😉

Iga Lis wiedziała co robi, wiążąc się z Taco Hemingwayem. Złapiecie się za głowę kiedy zobaczycie ile zarabia

Taco Hemingway musi być w siódmym niebie! Iga Lis pręży swój biust na tle imponujących widoków w USA. Zrobiło się mega gorąco!

Córka Kingi Rusin na bajkowych wakacjach w Los Angeles! Zmysłowa Iga Lis pokazała genialną fotkę! Czy jest z nią ukochany Taco Hemingway?


Kinga Rusin z córkami - Polą i Iga Lis

Kinga Rusin z córkami - Polą i Iga Lis

Jeszcze w sierpniu Joanna Krupa i Małgorzata Rozenek pozowały razem na ramówce TVN-u

Jeszcze w sierpniu Joanna Krupa i Małgorzata Rozenek pozowały razem na ramówce TVN-u

Małgorzata Rozenek z rogami wpatrzona w Radka Majdana w Sopocie

Małgorzata Rozenek z rogami wpatrzona w Radka Majdana w Sopocie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×