NewsyIga Lis wrzuciła wideo z imprezy urodzinowej. Tak świętowała z siostrą, Kingą Rusin i Tomaszem Lisem. Ten filmik to prawdziwy rarytas dla fanów

Iga Lis wrzuciła wideo z imprezy urodzinowej. Tak świętowała z siostrą, Kingą Rusin i Tomaszem Lisem. Ten filmik to prawdziwy rarytas dla fanów

Iga Lis - urodziny
Iga Lis - urodziny
Elwira Szczepańska

27.06.2022 20:00, aktual.: 27.06.2022 21:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Iga Lis jest córką pary polskich dziennikarzy Kingi Rusin oraz Tomasza Lisa. 21-latka od dziecka próbowała swoich sił w pracy modelki. Idealne proporcje i wzrost były jej ogromnym atutem w tej branży. Z czasem zdecydowała się na pójście śladem rodziców i także rozpoczęła karierę w mediach.

Iga od lat jest w szczęśliwym związku z jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce - Filipem Szcześniakiem, znanym szerszej publiczności jako Taco Hemingway. Na początku ich relacja wzbudzała wiele kontrowersji z uwagi na fakt, że dzieli ich spora różnica wieku - 10 lat. Z czasem udowodnili jednak, że data urodzenia zupełnie nie ma wpływu na prawdziwą miłość.

Jakiś czas temu media spekulowały, że zakochani przechodzą poważny kryzys. Wszystko przez fakt, że raper rzekomo miał dopuścić się zdrady. Taco szybko jednak zareagował na doniesienia i jasno dał do zrozumienia, że między nim a ukochaną wszystko układa się bardzo dobrze. Para nie afiszuje się swoim uczuciem. Mimo ogromnej popularności niechętnie pokazują, jak wygląda ich życie prywatne. Tradycją stało się już jednak, że w pierwszy dzień nowego roku zamieszczają wspólną fotkę w mediach społecznościowych.

W poniedziałek Iga bardzo zaskoczyła swoich fanów i opublikowała prawdziwy rarytas - wideo ze swoich urodzin.

Iga Lis opublikowała wideo z urodzin

Iga Lis z okazji urodzin pokazała wzruszające nagranie, które powstało 20 lat wcześniej. Wówczas świętowała swoje drugie urodziny. Na wideo widzimy ją w towarzystwie starszej siostry Poli. Słychać także głosy rodziców dziewczyny, Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Jest to niewątpliwie ekscytujący dzień dla małej dziewczynki, które zdmuchuje świeczki na torcie, a najbliżsi śpiewają jej sto lat!

tego dnia, dwadzieścia lat temu - napisała Iga.

Wideo wzruszyło przede wszystkim Kingę Rusin:

Kocham! Wzruszyłam się. Przytulam mocna tę malutką, słodką dziewczynkę, która cały czas w Tobie jest. I niech to się nigdy nie zmieni - napisała.

Nie brakuje także innych serdecznych urodzinowych wpisów.

Iga Lis i Taco Hemingway | fot. Instagram.com/iga_lis
Iga Lis i Taco Hemingway | fot. Instagram.com/iga_lis
Iga Lis z grzywką
Iga Lis z grzywką
Iga Lis z grzywką
Iga Lis z grzywką
Iga Lis - urodziny
Iga Lis - urodziny
Iga Lis - urodziny
Iga Lis - urodziny
Iga Lis - urodziny
Iga Lis - urodziny
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także