Iga Lis i Taco Hemingway opublikowali wspólne noworoczne zdjęcie. To już tradycja. Tym razem jest bardziej romantycznie niż wcześniej

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway rozpoczęli 2022 rok od publikacji wspólnego romantycznego zdjęcia. Takie kadry to już u nich tradycja. Zobaczcie, jak pięknie razem wyglądają. 

Iga Lis to córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, która dosłownie dorastała na oczach Polaków. Ze względu na popularność rodziców również wzbudzała zainteresowanie mediów. Od kilku lat jest o niej jeszcze głośniej ze względu na związek z jednym z najpopularniejszych raperów w kraju, czyli Taco Hemignwayem. Poznali się w momencie, gdy nastolatka przygotowywała się do matury i od tamtej pory są nierozłączni.

Iga i Taco na samym początku ukrywali swoją relację przed mediami i fanami. Starali się trzymać z dala od blasku fleszy i nie wzbudzać zainteresowania. Z czasem jednak pokusili się o publikację w sieci pierwszych wspólnych zdjęć, czym wprawili internautów w prawdziwą euforię. Nie brakowało komplementów, a zakochani od tej pory co jakiś czas chwalą się wspólnymi ujęciami, które pokazują, jak silne jest ich uczucie.

Iga Lis i Taco Hemingway na wspólnym romantycznym zdjęciu

Latem zeszłego roku pojawiły się plotki o tym, że zakochani przechodzą kryzys. Iga szybko ucięła je w zarodku, publikując zdjęcie, którego autorem był jej ukochany. Wszelkie wątpliwości co do łączącej ich relacji rozwiała również w 31. urodziny rapera. Wtedy właśnie postanowiła uczcić je zdjęciem swojego chłopaka, które opatrzyła emotikoną serca.

W pierwszy dzień nowego roku córka Kingi Rusin postanowiła tradycyjnie już dodać wspólne zdjęcie z ukochanym. Razem z Taco pozują podczas błogiego relaksu na łonie natury. Fotografia została wykonana w Hyde Parku. Zakochani leżą razem na kocu na trawie, a raper czule obejmuje swoją dziewczynę. Widać również, że dopisywał im znakomity humor.

my 2021 – napisała.

Pod wspólnym zdjęciem Taco i Igi natychmiast pojawiło się sporo komentarzy i komplementów. Przypomnijmy, że już od kilku lat w każdy pierwszy dzień nowego roku zakochani publikują wspólne zdjęcie. To stało się już tradycją w ich związku. W naszej galerii przypominamy ich fotografie z poprzednich lat.


Iga Lis i Taco Hemingway - pierwsze zdjęcie w 2022 roku

Iga Lis i Taco Hemingway - pierwsze zdjęcie w 2022 roku

Iga Lis i Taco Hemingway - sylwester 2019

Iga Lis i Taco Hemingway - sylwester 2019

Iga Lis i Taco Hemingway na pierwszym wspólnym zdjęciu

Iga Lis i Taco Hemingway na pierwszym wspólnym zdjęciu

Komentarze

 • Gość pisze:

  Mało mają wspólnych zdjęć, które wrzucają publicznie ale to dobrze, że chronią prywatność.

 • Gość pisze:

  Fajna para, nic napompowanego jak większość tych obecnych celebrytów…

 • Gość pisze:

  tico romantico xd pasują do siebie!! bądźcie szczęsliwi 🙂

 • Gość pisze:

  Nie rozumiem co tu rozdmuchiwać 😉 Taką mają tradycję i fajnie że robią coś czego nie robią inne osoby.

 • Gość pisze:

  Dobrze, że są razem. Popieram takie związki, które nie są pod publiczkę.

 • Gość pisze:

  Zakochani są nadal! Takie pary mi się podobają, nie narzucają się, tylko od czasu do czasu coś opublikują.

 • Gość pisze:

  Podobają mi się te ich wspolne zdjęcia.Niebanalne, ciekawe i inne niż wszystkie.

 • Gość pisze:

  Fajna para. Widać, że darzą się uczuciem, życzę im wszystkiego dobrego!

 • Miro pisze:

  Najpierw tatuś i mamusia, a teraz to młode nasienie. Od tych Lisów i Rusinowa już się chyba nie uwolnimy. Rzygać się chce na tą rodzinkę, dajcie od siebie odpocząć

 • Gośćgabi pisze:

  Szcześniak to jego dane ,nie znam twórczości gościa,niech sobie układa życie jak chce,,,oczyma tu pisać,aPana L za jad. Boża Wola dopadła cóż dzieci korzystają z tego co rodzice zarobili,, dlatego czerpią z życia bez pracy,,czy harówa od świtu do nocy żeby wystarczyło do końca mca czyni nas lepszymi myślę że,,,nie,,,nich młodość wiecznie trwa,, piękny czas,,,

 • Gośćlol pisze:

  Kijem by jej nie tknął gdyby nie nazwisko, panna przaśna i głupiutka

  • Gość pisze:

   A ciebie nawet kijem by nie tknął widac kto głupi zazdrosny i przaśny

  • Gość pisze:

   Ale prymityw

  • Gość Wanda pisze:

   Lol głupszego od Ciebie chyba nie ma, a Ja ci bezczelnie powiem, że Iga nie chciała by Cię kopnąć w du… bo szkoda by Jej było nogi, na takiego barana. Ale cóż kochaj tą która Ci się podoba, jeśli ona Ciebie zechce, bo pustaków dziewczyny nie lubią!!!!

 • Gość pisze:

  Dlaczego w komentarzach znowu pojawia się tyle jadu. Życzmy sobie wzajemnie szczęścia i zajmujmy się głównie swoim życiem i tym na co mamy wpływ. Pamiętajmy – Karma wraca, więc wysyłajmy pozytywną energię. Ja osobiście wszystkim życzę wszystkiego najlepszego. Życie jest krutkie, więc szkoda marnować swoją energię.

 • Gość Felixa pisze:

  Nie znam go z a z Hemingway pamiętam starego człowieka ona nosi nazwisko rudego Lisa najwredniejszgo pyskacza z krzywą gębą. Jest młodą, ładną dziewczyną na drodze do patologicznego celebryctwa.

 • Uczy , się pracuje - pisze:

  a co córcia robi po za włuczeniem się z facetem ?

 • Gość pisze:

  Fajna para – szczęścia życzę.
  Nie rozumiem tylko pisania: publikują zdjęcia od WIELU lat. Chyba od KILKU 🤣🤣🤣

 • Kraków pisze:

  Czyli bananowce co na nazwiskach się bujają

 • Gość pisze:

  Super para życzą szczęścia

 • Gość pisze:

  Fajna para i taka normalna, życzę wam wszystko najlepszego

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×