Iga Lis w objęciach Taco Hemingwaya. To najbardziej romantyczne zdjęcie, jakie pokazała do tej pory. Jak on ją obejmuje!

Iga Lis i Taco Hemingwa

Iga Lis i Taco Hemingwa

Taco Hemingway świętuje 31. urodziny. Z tej okazji Iga Lis opublikowała na swoim profilu pamiątkowe fotografie, które są dowodem na to, że ich związek rozkwita.

Iga Lis jest córką Kingi RusinTomasza Lisa. O dziewczynie już od kilku lat rozpisuje się prasa. Najpierw za sprawą popularnych rodziców, którzy regularnie pojawiali się na pierwszych stronach gazet. Nieco później na jaw wyszło, że spotyka się z najpopularniejszym raperem w Polsce, którym jest Taco Hemingway. Para poznała się w czasie, gdy nastolatka przygotowywała się do matury.

Na początku zakochani ukrywali swoją relację, chcąc uniknąć medialnego rozgłosu. Muzyk jest o osiem lat starszy od swojej wybranki, jednak to nie przeszkodziło im w zbudowaniu trwałej relacji. Pierwsze wspólne zdjęcie opublikowała Iga. Kadr został wykonany w Tajlandii, gdzie wybrali się na krótki urlop. Od tamtego czasu w sieci ukazało się tylko kilka fotografii, na których możemy ich zobaczyć razem, a każda z nich cieszy się ogromną popularnością wśród internautów.

Taco Hemingway świętuje 31. urodziny. Niespodzianka od Igi Lis

Na początku czerwca w mediach pojawiły się pierwsze informacje o tym, że Iga Lis i Taco Hemingway przechodzą poważny kryzys. Krótko po tym 21-latka opublikowała zdjęcie, którego autorem był jej partner, co rozwiało plotki. Nieco później muzyk pod jednym wpisem złożył jej życzenia urodzinowe i wyznał miłość.

Taco świętuje dzisiaj swoje 31. urodziny i z tej okazji Lis udostępniła na swoim profilu zdjęcie rapera, na którym zażywa kąpieli w basenie. Kadr został opatrzony emotką w kształcie serca.

Pod wpisem w krótkim czasie zaczęło przybywać komentarzy z życzeniami szczęścia.

  • Uściskaj ode mnie ancymona!
  • Życzę Wam stu lat w szczęściu i zdrowiu ! Nigdy niezapomne tego co dla mnie zrobiliście! Dużo miłości i radości! Pzdr.
  • Sto lat!
  • Wszystkiego najlepszego panie Szcześniak!
  • Najlepszego Fifi!

W tym samym czasie na Instastory pojawiło się zdjęcie, na którym para czule się tuli. Choć nie widać ich twarzy, po samym ułożeniu ciał można stwierdzić, że łączy ich płomienne uczucie. Wspomniany kadr znajdziecie w naszej galerii.


Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Taco Hemingway świętuje 31. urodziny

Taco Hemingway świętuje 31. urodziny

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×