Szukaj

Radosław Majdan wytoczył ciężkie działa! Rzucił się na Kingę Rusin jak lew, broniąc honoru swojej żony!

Kinga Rusin Radosław Majdan

Kinga Rusin krytykuje Małgorzatę Rozenek

Wygląda na to, że w konflikt Małgorzaty Rozenek i Kingi Rusin niedługo zaangażuje się cały show-biznes. Awantura, która rozpętała się po wywiadzie dla Jastrząb Post, którego udzieliła Perfekcyjna, z godziny na godzinę coraz bardziej przybiera na sile. Poszło oczywiście o testowanie kosmetyków na zwierzętach, markę Avon i hipokryzję, o którą Rusin, Rozenek i Joanna Krupa oskarżają się na zmianę.

Kinga udostępniła na swoim Instagramie ostry wpis na temat Rozenek, nie przebierając w słowach i obrażając Perfekcyjną w naprawdę niewybredny sposób. Nie szczędziła też złośliwości:

No dobra, nie będę udawać że pada deszcz kiedy na mnie plują. Dosyć tego pseudo Wersalu. Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa zwierząt. Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! No i, pomijając bezczelność, gdzie tu logika!? Właśnie ze względu na prawa zwierząt zrezygnowałam z olbrzymiej kasy w Chinach nie wchodząc tam z moją marką mimo wielu propozycji z tamtej strony! Czy Rozenek zrezygnowała z reklamy czyli pieniędzy, kiedy dowiedziała się że marka, z którą podpisała kontrakt testuje produkty na rynek chiński na zwierzętach?! Z tego co widzę, nie. Jedno mówi, a drugie robi. Widocznie dla niej nie istnieją wartości wyższe- liczy się kasa. – napisała

Dżoana dostanie szału! Małgorzata Rozenek ujawnia kulisy rozmów Joanny Krupy z Avonem! [WIDEO]

Odpowiedź Radosława Majdana na zarzuty Kingi Rusin

Radosławowi Majdanowi puściły nerwy i choć jego żona nie wydała jeszcze oficjalnego oświadczenia w sprawie afery, były piłkarz ostro uderzył w Rusin:

Z obrzydzeniem patrzę na to, z jakimi zawistnikami musi codziennie mierzyć się Małgosia. Rusin za cel swoich ataków obrała moją żonę. Cel bardzo dobry, bo jak widać dzięki jej nazwisku, marka niszowych kosmetyków dotarła do szerszego grona. Dlaczego Rusin nie atakuje swoich koleżanek, które reklamują inne marki kosmetyków. Czy dlatego, że ich relacje towarzyskie ucierpiałyby na tym? Prawa zwierząt są ważne, tylko jeżeli mogą być wykorzystane w celebryckiej wojence? Brawo za „moralność”!

Dalej było tylko mocniej:

A odnośnie postawy Rusin wobec obrony środowiska – sam z dumą nosi skórzane rzeczy i futra. Promuje jeździectwo, które jest na czarnej liście PETA. I ona mówi o mojej żonie „hipokrytka”? Kingo, bardzo Cię proszę w swoje medialne wojenki nie włączaj mojego Teścia, który ma więcej honoru i klasy niż tacy ludzie jak Ty. A poza tym uwagi kobiet na temat wyglądu innej kobiety to już jest bardziej niż żenujące. Zresztą tak jak cały twój wpis. Małgosiu jesteśmy z Tobą i cała rodzina Cię wspiera

Runda pierwsza zakończona, pozostaje czekać na drugą. Myślicie, że na tym skończą się te dyskusje i atmosfera wróci do normy, czyli do neutralnego akceptowania swojej obecności?

Pola Lis poniżyła Małgorzatę Rozenek stając w obronie Kingi Rusin: „100% sztuczności”

WOJNA! Kinga Rusin zwyzywała Małgorzatę Rozenek: „Wypindrzona sztuczna lala! Jaki jest jej dorobek?”

Małgorzata Rozenek odpowiedziała z grubej rury! Kinga Rusin zapadnie się pod ziemię!

 


Radosław Majdan z Małgorzatą Rozenek najgorętszą parą na festiwalu w Sopocie 2018

Radosław Majdan z Małgorzatą Rozenek najgorętszą parą na festiwalu w Sopocie 2018

Radosław Majdan bez koszulki

Radosław Majdan bez koszulki

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w lesie na grzybach

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w lesie na grzybach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×