Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę na scenie, o której aż huczy w sieci. Interanauci natychmiast wytknęli jej rażący błąd

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska miała okazję poprowadzić Koncert Piosenki Wojskowej Państw NATO. Na scenie zaliczyła jednak sporą wpadkę. Przed internautami nic się nie ukryje. Co powiedziała?

Ida Nowakowska od dawna już spełnia się przed kamerami i długo pracowała na swój sukces. Gwiazda najpierw pojawiała się w TVN, by za jakiś czas zmienić pracodawcę i rozpocząć współpracę z Telewizją Polską. Tutaj naprawdę rozwinęła skrzydła i zaczęła pojawiać się w wielu kolejnych programach. Od dawna już wita widzów o poranku w programie Pytanie na śniadanie, gdzie wspaniale się odnalazła.

Gwiazda nie może narzekać też na brak kolejnych propozycji od pracodawcy, a w jesiennej ramówce pojawi się między innymi jako jedna z jurorek w tanecznym show You Can Dance-Nowa Generacja. Może się też pochwalić tym, że prowadziła The Voice Kids, czy oceniała występy gwiazd w Dance Dance Dance. Znakomicie radzi sobie także jako prowadząca duże imprezy muzyczne i wczoraj miała okazję po raz kolejny pojawić się na scenie.

Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę w czasie koncertu

15 sierpnia w Polsce obchodzone jest Święto Wojska Polskiego. Dla wielu osób jest to dzień ustawowo wolny od pracy, a w tym czasie nie brakuje ciekawych wydarzeń związanych z polską armią. Telewizja Polska zdecydowała się zorganizować muzyczną imprezę pod hasłem Koncert Piosenki Wojskowej Państw NATO. Koncert miał miejsce w Elblągu, a pojawiły się na nim prawdziwe tłumy. Wśród prowadzących obok Tomka Kammela, znaleźli się między innymi Olek Sikora i Ida Nowakowska. Wydarzenie odbyło się w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki.

Niestety na scenie doszło do sporej wpadki. Ida Nowakowska pomyliła jednego z wokalistów, który wykonywał wielki przebój. Gwiazdą wieczoru był zespół Capitan Jack, który zaśpiewał piosenkę In the army now.

Eks żołnierz, międzynarodowa supergwiazda. Captain Jack na specjalną prośbę widzów Telewizji Polskiej wykonał utwór, który jest ulubionym utworem wszystkich żołnierzy – „In the army now”. Wielkie brawa raz jeszcze. Się działo – powiedziała Ida ze sceny.

Problem w tym, że rzeczywiście pierwszy wokalista zespołu, czyli Francisco Alejandro Gutierrez rzeczywiście był amerykańskim żołnierzem, stacjonującym w Niemczech. Niestety mężczyzna w 2005 przeszedł wylew, w wyniku którego zmarł. Na scenie obecnie zastępuje go Bruce Lacy, który zaczynał karierę jako tancerz erotyczny. Wpadkę prowadzącej szybko wyłapali internauci.

Wygląda na to, że doszło do sporego niedopatrzenia, a Ida zdecydowanie nie wiedziała, że pomyliła ze sobą wokalistów.


Aleksander Sikora, Tomasz Kammel, Ida Nowakowska, Karolina Pajączkowska - Koncert piosenki wojskowej państw NATO

Aleksander Sikora, Tomasz Kammel, Ida Nowakowska, Karolina Pajączkowska - Koncert piosenki wojskowej państw NATO

Aleksander Sikora, Tomasz Kammel, Ida Nowakowska, Karolina Pajączkowska - Koncert piosenki wojskowej państw NATO

Aleksander Sikora, Tomasz Kammel, Ida Nowakowska, Karolina Pajączkowska - Koncert piosenki wojskowej państw NATO

fot. AKPA

scena z: Aleksander Sikora, Tomasz Kammel, Ida Nowakowska, Karolina Pajączkowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Komentarze

  • Gość pisze:

    Idiotka 😀

  • Gość pisze:

    Zdrowia jaka tv taka wpadka kazdy moźe pomylic striptizera wszyscy tacy sami a na pudlu nikt się nawet nie przejął 20lat czekała na ten 2022 slub wig4lie kroliczka a w 2023 rozwód ale 10 króliczków moźna zrobic od razu albo i 20 jak dobrze zawieje na rmf max gdzie te czasy hot n cold opa opa majorka jak moźna tak zeszmacic widzisz kolarz spójrz na siebie i pomysl źe takie gó..no rządzi tym krajem ha ha i to tyle

  • Gość pisze:

    Nowakowska powinna zniknąć z życia publicznego pcha się baba wszędzie a nie potrafi się nawet wysłowić

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×