Szukaj

Ida Nowakowska opowiedziała o ciąży. Zdobyła się na szczere słowa. Trudno jej powstrzymać łzy

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska w nowym wywiadzie opowiedziała o ciąży. Zdradziła, że ma mnóstwo energii, a także że czasami nie potrafi opanować łez.

Ida Nowakowska i Jack Herndon marzyli o tym, by zostać rodzicami. W tym roku uda im się spełnić te plany. Gwiazda TVP jest w zaawansowanej ciąży, o czym poinformowała pod koniec stycznia w Pytaniu na śniadaniu. Chociaż przyszła mama ukrywała swój stan przez kilka miesięcy, nie zamierza już tego dłużej robić.

Nowakowska wybiera stylizacje, które podkreślają jej krągłości, a także wypowiada się na temat ciąży. Tak jak niedawno, gdy w jednym z wywiadów zdradziła reakcję męża na wieść o tym, że ich rodzina się powiększy. Spojrzenie, jakim ją obdarzył, zapamięta na zawsze:

Widziałam w jego oczach takie niedowierzanie, to jest niesamowite, widzieć osobę, którą kochasz, że twoja miłość stworzyła coś nowego, to jest przepiękne, takie wręcz wzruszające. Do dziś będę pamiętać w oczach taką głębię – komentowała Ida Nowakowska w rozmowie z Party.

Ida Nowakowska wzrusza się na myśl o ciąży

Gwiazda TVP w nowym wywiadzie zdradziła, że jest już w siódmym miesiącu ciąży. W rozmowie z Super Expressem ujawniła, że nie potrafi kryć swojej radości. Czuje się cudownie, ma też mnóstwo energii. Wie, że spełniają się jej marzenia:

Czuję się cudownie. Mam mnóstwo energii. Ciąża przebiega pomyślnie, a my z mężem jesteśmy pewni, że spełnia się jedno z naszych największych marzeń.

Ida Nowakowska dodaje, że wzrusza się, gdy wypowiada się na temat maleństwa lub gdy ktoś w jej otoczeniu opowiada o dzieciach. Nie potrafi opanować łez radości:

Jestem tak szczęśliwa, że jak tylko zaczynam mówić o moim synku, natychmiast się rozklejam. Nie potrafię opanować łez radości – komentuje przyszła mama.

Gwiazda TVP nadal jest aktywna zawodowo. Zamierza pracować tak długo, jak pozwoli jej na to zdrowie i samopoczucie:

Mam szczęście, że w TVP ciąża i dzieci są radością. To jest taka cudowna, inspirująca rodzina. Wszystko zależy tylko od mojego samopoczucia. Myślę, że mam szczęście być wśród ludzi, dla których nowe życie jest wielką radością – komentowała w Party.

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i czekamy na pierwsze zdjęcie maluszka.


Ida Nowakowska w marynarce od Maffashion

Ida Nowakowska w marynarce od Maffashion

Ida Nowakowska eksponuje brzuszek - Wiosenna ramówka TVP 2021

Ida Nowakowska eksponuje brzuszek - Wiosenna ramówka TVP 2021

Ida Nowakowska na premierze sztuki Kwartet

Ida Nowakowska na premierze sztuki Kwartet

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×