Producenci „Pytania na śniadanie” ośmieszyli Idę Nowakowską. Gwiazda musiała przeprosić gości i widzów

Ida Nowakowska - Pytanie na śniadanie. Wpadka w programie

Ida Nowakowska - Pytanie na śniadanie. Wpadka w programie

Ida Nowakowska w programie Pytanie na śniadanie, zaliczyła wpadkę. Co powiedziała na antenie i jak próbowała wybrnąć ze swojej pomyłki? 

Ida Nowakowska to jedna z czołowych dziennikarek Telewizji Polskiej. Nie tylko była jedną z prowadzących Eurowizję Junior, ale także pojawia się w Pytaniu na śniadanieRegularnie, u boku Łukasza Nowickiego, rozmawia z zaproszonymi gośćmi, wdając się w ciekawe dyskusje. Nie zawsze udaje się unikać wpadek. Program nadawany jest na żywo, wszystkie potknięcia prowadzących są emitowane.

Ida Nowakowska w Pytaniu na śniadanie zaliczyła wpadkę. Jaką?

Tak było też w piątkowy poranek, kiedy na antenie został poruszony temat macierzyństwa. Do rozmowy zaproszono trzy panie, które chciały podyskutować na ten temat. Były to: ginekolog Magdalena Grochecka, mama Magdalena Tereszczuk oraz blogerka i mama Anna Szczypczyńska.

Dyskutowano m.in. o tym, jakie zmiany zachodzą w ciele kobiety i jak wygląda sam połóg. Panie wymieniały się opiniami na temat tego, jak przygotowywały się do okresu po porodzie. By urozmaicić rozmowę, Nowakowska zacytowała fragment wpisu z Instagrama. Była przekonana, że jego autorką jest siedząca przez nią blogerka. Gdy poprosiła o komentarz, usłyszała:

Tylko to nie mój wpis.

Wpadka w Pytaniu na śniadanie

Wpadka w Pytaniu na śniadanie

Odpowiedź zaskoczyła dziennikarkę, a w studiu przez chwilę zapanowała cisza. By ją przełamać, Ida przeprosiła za złą informację, którą uzyskała. W odpowiedzi usłyszała, że:

Moja córka ma 4 lata i nie jestem mamą Rysia.

Ida Nowakowska - Pytanie na śniadanie

Ida Nowakowska – Pytanie na śniadanie

Do rozmowy wtrącił się drugi gość, Magdalena. Chociaż była mamą wspomnianego chłopca, to nie ona stworzyła wpis:

 Przepraszam najmocniej, taką dostaliśmy informację. Może możecie do tego wpisu jakoś się odnieść? – próbowała tłumaczyć się dziennikarka.

Zamiast matek, odezwała się ginekolog, która wypowiedziała się na temat zmian w ciele kobiety po ciąży. Chociaż Ida niechcący zaliczyła dwie wpadki, w tak krótkim czasie, dobrze z nich wybrnęła.


Wpadka w Pytaniu na śniadanie

Wpadka w Pytaniu na śniadanie

Ida Nowakowska - Pytanie na śniadanie

Ida Nowakowska - Pytanie na śniadanie

ida

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×