NewsyPierwsza Dama zatrudniła Idę Nowakowską. Gwiazda TVP szybko zaprzyjaźniła się z Agatą Dudą. Tak razem świętowały sukces

Pierwsza Dama zatrudniła Idę Nowakowską. Gwiazda TVP szybko zaprzyjaźniła się z Agatą Dudą. Tak razem świętowały sukces

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska
Krystyna Miśkiewicz

28.06.2022 12:40, aktual.: 28.06.2022 16:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ida Nowakowska jest jedną z największych gwiazd TVP. Swoją karierę przed kamerami zaczynała na antenie TVN, a później zdecydowała się przenieść do państwowego nadawcy. Tam naprawdę rozwinęła skrzydła i zaczęła pojawiać się w kolejnych programach. Zasiadała między innymi w jury, ale znacznie częściej widzimy ją jako prowadzącą różnego rodzaju shows. Na stałe związała się natomiast z Pytaniem na śniadanie, a w porannym programie radzi sobie doskonale.

Od zeszłego roku napięty zawodowy grafik łączy z macierzyństwem, Jest ona jedną z tych mam, które pracowały dosłownie do samego rozwiązania, a zaledwie kilka dni po wyjściu z porodówki pojawiła się przed kamerami. Znakomicie łączy wszystkie obowiązki zawodowe z prywatnymi. Znajduje też czas na podróże, a także wiele innych aktywności. Ostatnio pojawiła się na jednej imprezie z Pierwszą Damą.

Ida Nowakowska na jednej imprezie z Agatą Dudą

Ida bardzo prężnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją spora grupa fanów. Ci chętnie śledzą kulisy jej pracy i codzienności. Szczególne zainteresowanie wzbudzają publikacje, na których można zobaczyć jej uroczego synka Maxa. Ostatnio jednak pochwaliła się ona innym wyjątkowym wydarzeniem. Opublikowała w sieci pełną relację z II edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Gwiazda miała okazję poprowadzić całe wydarzenie i nie zabrakło też wspólnych zdjęć z Agatą Dudą.

Miałam przyjemność poprowadzić wyjątkową uroczystość – II edycję Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. To była ogromna przyjemność poznać 16 wspaniałych Kół Gospodyń Wiejskich. Jestem pod wrażeniem ich działalności, zaangażowania i oddania sprawom ich Małych Ojczyzn, podtrzymywania lokalnych tradycji i zwyczajów, patriotyzmu i wszystkiego co robią, aby polska wieś się rozwijała.

Fani nie przeszli oczywiście obojętnie wobec tej relacji. Komplementowali Idę i Agatę Dudę, ale zaproponowali też prezenterce TVP zupełnie inną rolę.

Ida na prezydenta RP - napisała jedna z fanek.

Myślicie, że prezenterka zdecyduje się polityką? Wydaje nam się, że fani znacznie bardziej wolą ją w obecnej roli.

Ida Nowakowska i Agata Duda
Ida Nowakowska i Agata Duda
Ida Nowakowska i Agata Duda
Ida Nowakowska i Agata Duda
Ida Nowakowska, Tomasz Wolny - Opole 2022. Debiuty
Ida Nowakowska, Tomasz Wolny - Opole 2022. Debiuty
Ida Nowakowska - Opole 2022. Debiuty
Ida Nowakowska - Opole 2022. Debiuty
Ida Nowakowska-Herndon
Ida Nowakowska-Herndon
Ida Nowakowska na zakupach
Ida Nowakowska na zakupach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także