Internauci miażdżą Karę z „Hotelu Paradise” w komentarzach! Nie miała takiego hejtu nawet po seksie przed kamerami TVN. Co zrobiła?

Kara z Hotelu Paradise

Kara z Hotelu Paradise

Hotel Paradise 3. Kara wydała poradnik, o czym poinformowała w sieci. Tematyka nie wszystkim przypadła do gustu. Na celebrytkę spłynął okropny hejt.

Hotel Paradise to reality show, w którym uczestnicy szukają drugiej połówki, a przy okazji mają szansę zdobyć popularność i wygrać trochę gotówki. Niedawno zakończono emisję trzeciej serii. Zwycięzcami zostali Krystian i Basia. Chociaż wygrali telewizyjne show, ich związek nie przetrwał próby czasu. Rozstali się chwile po programie, o czym poinformowaliDzień Dobry TVN:

Nie jesteśmy razem rozstaliśmy się chwilę po programie […] Przyjaźń najlepiej nam wychodzi – powiedziała Basia.

Hotel Paradise 3. Kara wydała poradnik. Internauci go krytykują

Mimo iż nie wszyscy uczestnicy mogli wygrać trzecią edycję, niektórym otworzyła ona drzwi do kariery. W tym gronie jest m.in. Kara, która sparowała się z Marcinem. Relacja uczestników była na tyle intensywna, że niemal od razu poszli ze sobą do łóżka. Udało im się jednak zbudować trwały związek, który przetrwał, gdy show dobiegło końca.

Celebrytka próbuje wykorzystać swoje pięć minut. Niedawno napisała e-booka, Zmień swoje życie w ciągu 7 dni, o czym poinformowała na Instagramie. Jak wyjaśniła w opisie, przeszła długą drogę, by znaleźć się w miejscu, w którym jest obecnie. Chce się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniami z innymi:

Przeszłam od depresji, negatywnych myśli i chorych związków do miłości, szczęścia, pozytywnego myślenia, wymarzonego życia. I chcę Ci pomóc, abyś Ty również przekształciła swoje marzenia w rzeczywistość. Dziś wypuszczam mój pierwszy autorski Przewodnik „Zmień swoje życie w ciągu 7 dni”. To będzie niesamowita podróż do nowego życia

Nie wszystkim ten pomysł się spodoba. Część internautów w komentarzach nie szczędzi pod jej adresem słów krytyki:

  • Jesteście w związku nawet nie pół roku, mieszkacie ze sobą dosłownie 5 minut i wypuszczasz poradnik o tym jak żyć w związku? Śmiechłam. wydaj taki poradniczek za jakieś 10 czy 15 lat, wtedy się zastanowię i może kupię, wtedy będzie milej posłuchać DOŚWIADCZONEJ osoby.
  • Lepszej bzdury dawno nie słyszałam, masz 21 lat, jesteś w związku nawet nie pol roku I zgrywasz wielkiego eksperta od związków.
  • Kara trochę Cię poniosło z tym poradnikiem.
  • Jakie masz wykształcenie, żeby wypuszczać tego typu materiały? Bierzesz odpowiedzialność za pogłębienie depresji osoby, która po zakupie poradnika nie polepszy swojego dobrobytu albo go pogorszy?
  • Śmieszne to wszystko. Poradnik od osoby, która w związku jest zaledwie kilka miesięcy.

Marcin z Hotelu Paradise broni swojej partnerki

Marcin postanowił stanąć w obronie partnerki. Napisał, że jego ukochana ciężko pracowała na to, by spełniać swoje marzenia:

Niestety w Polsce ludzie nie wspierają ludzi, którym się powodzi, bo jesteśmy smutnym narodem. Wielu ludzi jest zawistnych, i tylko czeka aż komuś się powinie noga. Jeśli coś jest za darmo – to jest super, szanujecie tę osobę. Natomiast jak już trzeba zapłacić, to daną osobę linczujecie. Żadna krytyka tutaj nie jest konstruktywna. Nie macie pojęcia jaka wiedza została zawarta w tym przewodniku, a już go skreślacie. Jaki ma sens ocenianie książki po okładce? Czy może mówimy tutaj o zwykłej zazdrości, że to właśnie jej się udaje, a ja siedzę na dupie i czekam.. i czekam.

Podkreślił też, że Kara zawsze może liczyć na jego wsparcie:

Ja Ci z całego serca kibicuje Mała i będę Cię wspierał „za to co robisz” ♥️ Nie przejmuj się komentarzami tych ludzi – oni za Ciebie pracy nie zrobią i pod żadnym pozorem nie rezygnuj z już obranej ścieżki!

Kilka dni później Kara ponownie zabrała głos. Podziękowała tym, którzy zdecydowali się zainwestować w książkę. Dodała, że nikogo nie zmusza do zakupów:

W poradniku zawarte są narzędzia, które pomogą wam w tym wszystkim. Nikogo nie zmuszam do zakupu, po prostu dziele się z Wami swoim doświadczeniem i swoją historią, swoją ścieżką, która obrałam. Zakup tego poradnika jest dobrowolny, nikogo przecież nie zmuszam do zakupu. Jeśli macie ochotę z niego skorzystać, to zapraszam. Dziękuje osobom, które już kupiły poradnik i piszą mi, że są zadowolone i zmotywowane do działania. Są już osoby, które wypełniają planner, notatnik i dzielą swoimi emocjami.

Kupicie nową książkę Kary?


Kara z Hotelu Paradise wydała poradnik

Kara z Hotelu Paradise wydała poradnik

Kara z Hotelu Paradise wydała poradnik

Kara z Hotelu Paradise wydała poradnik

Kara z Hotelu Paradise wydała poradnik

Kara z Hotelu Paradise wydała poradnik

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×