NewsyChris z "Hotelu Paradise" zostanie ojcem! Zaledwie pół roku po rozstaniu z Mariettą

Chris z "Hotelu Paradise" zostanie ojcem! Zaledwie pół roku po rozstaniu z Mariettą

Chris Ducki będzie tatą
Chris Ducki będzie tatą
Elwira Szczepańska

27.12.2020 19:20, aktual.: 27.12.2020 22:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof „Chris” Ducki został zwycięzcą pierwszej polskiej edycji show Hotel Paradise. W parze z Mariettą Witkowską sięgnął po główną nagrodę i wydawałoby się, że znalazł też miłość. Niestety ich związek nie przetrwał po programie.

Dziewczyna poinformowała na Instagramie o ich rozstaniu. W poście podkreślała, że wspólnie podjęli tę decyzję:

Kochani. Miałam nadzieje ze nie będę nigdy pisać tego postu ale stało się. Coś się kończy, coś się zaczyna. Niestety nasz związek z Chrisem dobiegł końca, była to nasza wspólna decyzja, jak się okazało jesteśmy zbyt różni. Proszę Was o zrozumienie i szacunek do zaistniałej sytuacji, oboje nie chcemy się na ten temat wypowiadać.

Każde z nich poszło własną drogą, a mężczyzna szybko znalazł nową miłość. Właśnie ogłosił, że razem z partnerką spodziewają się pierwszego dziecka.

Chris z Hotel Paradise będzie miał dziecko

Chris następczynią Marietty pochwalił się w mediach społecznościowych. Spotyka się z Moniką Czajkowską, która interesuje się modelingiem. Ich relacja jest bardzo poważna, o czym przekonywał już jakiś czas temu informator Pomponika:

Krzysiek wpadł w pułapkę miłości i zakochał się po uszy. Wczoraj zabrał nową partnerkę na wesele znajomych. Jego bliscy przyjęli Monikę o wiele lepiej niż Mariettę. Nie snują jeszcze jakiś wielkich planów, bo żyją chwilą.

Swoim szczęściem Ducki podzielił się także w poście świątecznym. Wyznał wtedy, że ma już wszystko, czego mu potrzeba do szczęścia i podkreślił, że ukochana to jego największy skarb.

Doświadczyłem ostatnio chwili gdy zastanawiałem się co dostane na święta. Zastanawiałem się co przyniósł ten rok? Byłem dobry czy zły? Jak go podsumuje? Myślałem nad wygraną programu @hotelparadise.tvn7 , nad zbudowaniem pewności siebie, nad przeprowadzka do Polski po 17 latach. Myślałem nad tym jakie wspaniałe osoby poznałem oraz nad wiedzą, która zaczerpnąłem z moich codziennych nawyków. Mam nawet nowe zęby! Tyle prezentów dostałem w tym roku! Czym sobie zasłużyłem?!! Niczego już do szczęścia nie potrzebuje. Jestem strasznie wdzięczny za każdą osobę, każdą chwilę która przytrafiła się w moim życiu. Za każdego z Was. Dziękuję. Naprawdę. #WdzięcznośćAle Moim Najpiękniejszym prezentem jakie mogło mi dać życie jesteś Ty. Monika. @czajkowsko_. Czuję że wszystko co się w Moim życiu ostatnio wydarzyło kierowało w Twoja stronę. Tak musiało być. Tak ma być. I tak być będzie. Kocham Cię. Dziękuję Ci za wszystko. Wesołych Świąt!

Okazuje się jednak, że może być jeszcze więcej szczęścia, bo w niedzielny poranek Ducki pochwalił się, że będzie tatą. Razem z Moniką spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Najpiękniejszy poranek w moim życiu. Moje największe szczęście w szczęściu. BĘDĘ TATĄ! Nie mogę się DOCZEKAĆ!

Pod postem nie brakuje ciepłych słów i gratulacji dla zakochanych. Ten rok rzeczywiście był dla Chrisa pełen niesamowitych zdarzeń.

Chris Ducki będzie tatą
Chris Ducki będzie tatą
Chris Ducki będzie tatą
Chris Ducki będzie tatą
Chris Ducci - wigilia Bożego Narodzenia 2020
Chris Ducci - wigilia Bożego Narodzenia 2020
Chris przed metamorfozą
Chris przed metamorfozą
Monika Czajkowska i Chris
Monika Czajkowska i Chris
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także