Te gwiazdy spędzają święta za granicą. Wśród nich Majdanowie, Szczęśni i Mroczkowie. Dokąd pojechali?

Celebryci opuszczają Polskę na czas świąt

Celebryci opuszczają Polskę na czas świąt

Część polskich gwiazd nie chce spędzać świąt w domu. Wśród nich m.in. Majdanowie, Dowborowie i Szczęśni. Kto jeszcze?

Większość z nas spędza Boże Narodzenie w domu. Coraz popularniejsze są jednak świąteczne wyjazdy. Temu trendowi uległa już część polskich celebrytów. W tym roku niektórzy z nich opuszczą dom na czas świąt. Niektórzy z nich już to zrobili. Jeszcze inni dopiero szykują się do opuszczenia mieszkań. Które z celebryckich rodzin zdecydowały się na wyjazdy?

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Za granicę udali się już Radosław Majdan Małgorzata Rozenek. Rodzina Majdanów zdecydowała się na wylot do południowoazjatyckiej Tajlandii. Początkowo Majdanowie chcieli spędzić święta w Polsce, ale zmienili plany ze względu na wyjazd rodziców Małgosi. Z tego powodu zorganizowali w tym roku wcześniejszą Wigilię. Jak wytłumaczyła Małgorzata:

Moi rodzice zapytali mnie, czy nie miałabym nic przeciwko, gdyby w tym roku wyjechali na święta. Początkowo ten pomysł nas zdziwił, bo mam totalnego bzika na punkcie świąt i nie wyobrażałam sobie spędzenia ich bez rodziców, ale potem pomyślałam, że w tej sytuacji można mieć ciastko i zjeść ciastko. Uznaliśmy, że i my wyjedziemy na święta za granicę, a prawdziwą Wigilię zorganizujemy wcześniej.

Radek i Małgosia raczą się w Tajlandii słońcem, ciepłą wodą i korzystają z uzdrawiających masaży.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Na podobny krok zdecydowali się Maciej Dowbor Joanna Koroniewska. Oni obrali za kierunek hiszpańską Malagę. Para na bieżąco relacjonuje swój wypad na teren Andaluzji. Do sieci trafiły m.in. ich wspólne zdjęcia i wakacyjne nagrania autorstwa Asi. Poniżej możecie zobaczyć filmik nagrany przez nią plaży. Pokazuje ona w nim, jak wygląda rzeczywistość kontra Instagram.

Internautom szczególnie spodobało się zdjęcie Macieja i Joanny z ulic Malagi. Maciej opatrzył je zabawnym opisem:

W tłumie turystów w Maladze spotkałem atrakcyjną Polkę w średnim wieku. Chce mnie zaprosić na kolację, ale nie wiem czy się zgadzać! Ma dwójkę dzieci i kredyt we frankach szwajcarskich. Trochę słabo.

Wojciech Szczęsny i Marina

Wojciech Szczęsny Marina Łuczenko też nie chcą spędzać świąt w domu. Zaplanowali rodzinny wyjazd w góry. Jak przekazała sama Marina za pośrednictwem social mediów:

W tym roku nie organizuje świąt i całe szczęście, bo dużo mnie to pracy kosztuje a w tym roku nie jestem na siłach.

Na zdjęcia z górskiego wyjazdu dopiero przyjdzie nam poczekać. Nie wiadomo też, do której miejscowości zawitają celebryci.

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz

Marcin Mroczek i jego rodzina postawili na Zanzibar. Krewni aktora już polecieli na afrykański archipelag. On sam musiał jeszcze zostać w domu. Poinformował o tym na Instagramie.

Z naszymi podróżami zaplanowanymi z dużym wyprzedzeniem i starannością o każdy szczegół (podróżując z dziećmi staramy się ogarnąć przynajmniej nocleg) bywa przeważnie pod górę. To już kolejny wyjazd gdzie choroba pokrzyżowała nam plany. Tym razem moje. I choć czuje się już dobrze to pierwszy tydzień naszych wakacji spędzam w domu, kilka godzin lotu od rodzinki – napisał.

Reszta rodziny niecierpliwie czeka na przylot Marcina. Jego żona skomentowała dodaną przez niego relację:

Oooo nieee. Nie pisz tak bo będę ryczała zaraz! Czekamy na Ciebie tatusiu i już odliczamy godziny do twojego przyjazdu!

Mamy nadzieję, że Marcin jak najszybciej dołączy do reszty rodzinki!

Marlena podzieliła się z fanami pierwszymi zdjęciami z Afryki. Żona aktora nawet nie kryje, że czuje się tam wspaniale. Jeden z jej postów na Instagramie dodajemy poniżej.

W przygotowanej przez nas galerii zdjęciowej zobaczycie fotki wszystkich wymienionych w tekście rodzin – w tym te wykonane już w trakcie świątecznych wakacji.


Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Majdanowie wypoczywają w Tajlandii

Majdanowie wypoczywają w Tajlandii

Majdanowie jako elfy

Majdanowie jako elfy

Komentarze

 • Gość pisze:

  A ja rozumiem!

 • Gość pisze:

  Taki live poganie i ich obrźędy ha ha ale jak sponsorzy płacą to zal siedziec o suchym pysku albo rybie po grecku a egipt juź za 200$ tydźień mozna moźna i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live poganie i ich obrźędy ha ha ale jak sponsorzy płacą to zal siedziec o suchym pysku a egipt juź za 200$ tydźień mozna moźna i to tyle

 • Gość pisze:

  Dla mnie najpiękniejsze Święta zawsze są z rodziną w rodzinnym domu. Dlatego właśnie są to Rodzinne Święta. Nie rozumiem fascynacji z wyjazdu właśnie w te dni.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×