NewsyGdyby nie show-biznes, dziś nie byliby małżeństwem. Gwiazdy między którymi zaiskrzyło w show-biznesie

Gdyby nie show-biznes, dziś nie byliby małżeństwem. Gwiazdy między którymi zaiskrzyło w show-biznesie

Pary gwiazd
Pary gwiazd
Magda Kwiatkowska
09.07.2021 06:00, aktualizacja: 11.07.2021 08:55

Czasami wystarczy jedno spojrzenie, czy krótka wymiana zdań, aby się zauroczyć. To dopiero pierwszy krok do miłości, jednakże jeden z najpiękniejszych. Niektóre pary potrzebują więcej czasu do tego, by stworzyć trwałą relację, innym wystarczy kilka chwil, by mieć pewność, że to właściwa osoba.

Gwiazdy estrady czy kina niczym nie wyróżniają się od nas, którzy również marzymy o wielkiej miłości jak z komedii romantycznych. Choć wielu artystów wiąże się z osobami spoza branży, niektórzy tworzą szczęśliwe związki z kolegami po fachu.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor poznali się na planie M jak miłość

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor po raz pierwszy poznali się na planie M jak miłość. Dziennikarz miał przeprowadzić wywiad z jedną z głównych bohaterek produkcji. Padło na Koroniewską. Maciej nie zrobił najlepszego wrażenia, ponieważ  spóźnił się dwie godziny, jednak w krótkim czasie udało im się przełamać początkowe opory i razem wrócili do Warszawy, choć nie od razu zostali parą.

Zachęcamy Was do obejrzenia filmu, w którym Dowborowie opowiadają o tym, jak przebiegało ich pierwsze spotkanie.

Para doczekała się dwóch córek: Heleny i Janiny.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie Tańca z gwiazdami

Katarzyna CichopekMarcin Hakiel poznali się w 2005 roku na planie Tańca z Gwiazdami. Tańczyli w parze i choć oboje starali się zachowywać profesjonalnie, nie byli w stanie powstrzymać rodzącego się uczucia. Już w ostatnich odcinkach byli parą, jednak nie opowiadali o tym publicznie.

Rok po tym, jak wygrali taneczne show założyli razem szkołę tańca Hakiel - Akademia Tańca. 20 września 2008 roku w Zakopanem zakochani powiedzieli sobie sakramentalne tak. Rok później powitali na świecie Adama, później na świat przyszła Helenka.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Joanna Opozda i Antek Królikowski zakochali się na imprezie Gabi Drzewieckiej

Joanna OpozdaAntek Królikowski znają się od kilkunastu lat, jednak nie od razu zrodziło się między nimi płomienne uczucie. Wiele źródeł podaje, że zbliżyli się do siebie podczas imprezy urodzinowej Gabi Drzewieckiej.

Opozda i Królikowski świetnie się razem bawili i wymieniali czułości. – Ale równie dobrze to mogłaby być czysto przyjacielska relacja - powiedział Fleszowi jeden z gości.

Para po jakimś czasie zaczęła udostępniać w social mediach coraz więcej wspólnych zdjęć, na których widać było ich szczęście. Niestety po półtora roku ich związek się rozpadł. Po kilku miesiącach przerwy dali sobie drugą szansę i ponownie są razem. Para zaplanowała ślub na ten rok.

Joanna Opozda i Antek Królikowski znowu razem
Joanna Opozda i Antek Królikowski znowu razem

Małgorzata i Paweł Borysewicz poznali się w programie Rolnik szuka żony

Małgorzata Borysewicz zgłosiła się do programu Rolnik szuka żony, w którym szukała kandydata na partnera. Jednym z nich był Paweł, który zauroczył się w pięknej rolniczce. Małgosia na początku była sceptycznie do niego nastawiona, bo jest od niej młodszy. Mimo to dała mu szansę i od 2018 roku tworzą szczęśliwe małżeństwo.

Zakochani doczekali się dwojga dzieci - Rysia i Blanki.

Małgosia Borysewicz, Paweł Borysewicz, Rolnik Szuka Żony
Małgosia Borysewicz, Paweł Borysewicz, Rolnik Szuka Żony

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan poznali się na premierze filmu

Małgorzata Rozenek Radosław Majdan poznali się w 2013 roku na premierze filmu Mój biegun. Już po chwili rozmowy były piłkarz, zażartował, że może zostać jego trzecią żoną.

Ja pamiętam jak my się spotkaliśmy na premierze. On podszedł do mnie, zaczęliśmy rozmawiać i zauważyłam, że zaczęli poodchodzić fotoreporterzy. Ja mu wtedy powiedziałam: Radosław nie podchodź do mnie bo za chwilę będziesz moim trzecim mężem, a on do mnie: Dobra, ja też miałem dwie żony, więc do trzech razy sztuka - powiedziała Rozenek w programie Kobiecym okiem.

Tak też się stało. Pod koniec 2014 roku Radosław oświadczył się swojej wybrance, a dwa lata później odbył się ich ślub. W ubiegłym roku powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko - syna Henia.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski poznali się w studiu Dzień dobry TVN

Martyna WojciechowskaPrzemysław Kossakowski poznali się w studio Dzień dobry TVN. Podróżnik od razu podał jej swój numer telefonu, jednak ona się nie zrewanżowała. Wykonali pamiątkową fotografię i przez kolejne pół roku nie utrzymywali ze sobą kontaktu. Do czasu gdy w telewizji został wyemitowany program, w którym Przemysław jadł zupę z płetwą rekina. Tego samego wieczoru otrzymał SMS od Martyny.

Nagle któregoś wieczoru dostaję od niej SMS. Wiadomość była pełna pasji i prawdziwego gniewu. Okazało się, że właśnie natknęła się na mój program, w którym jadłem zupę z płetwy rekina. Zarzuciła mi skrajną nieodpowiedzialność. Branie udziału w nagannych praktykach dewastujących ekosystem. Ten SMS mnie zachwycił. Postanowiłem udowodnić jej, że zjadanie zagrożonych gatunków to najmniejsza z moich wad. Ten proces trwa do dzisiaj... - powiedział Vivie!

Wojciechowska nie kryła, że kolega ją zafascynował. W krótkim czasie zrodziło się między nimi płomienne uczucie, które zaprowadziło ich przed ołtarz.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan poznali się w teatrze

Barbara Kurdej-Szatan po raz pierwszy spotkała się z Rafałem Szatanem w 2010 roku w Teatrze Muzycznym w Gliwicach podczas prac przy spektaklu Hair. Aktorka po powrocie do domu od razu odnalazła go w internecie, jednak okazało się, że ten jest o dwa lata młodszy i zajęty. Gdy ona o nim zapomniała, Rafał postanowił wysłać jej SMS-a i tak zaczęli ze sobą korespondować.

Po 5 miesiącach związku zaręczyli się. W 2011 roku wzięli ślub cywilny, a rok później kościelny. Wspólnie wychowują dwoje dzieci - córkę Hannę i syna Henryka.

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan - wystawa "Ikony"fot. AKPA
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan - wystawa "Ikony"fot. AKPA

A wy gdzie poznaliście swoje drugie połówki?

 • Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska Kibicują Polsce - Euro 2020
 • Kasia Cichopek i Marcin Hakiel
 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w biżuterii Zo Zo Design
 • Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan - nowe mieszkanie
 • Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska - Euro 2020 przed meczem Polska-Hiszpania
 • Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na Dominikanie
 • Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub
 • Antek Królikowski i Joanna Opozda na spacerze
 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Euro 2020 przed meczem Polska-Hiszpania
 • Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska
 • Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan - wystawa "Ikony"fot. AKPA
 • Joanna Opozda i Antek Królikowski znowu razem
 • Małgosia Borysewicz - Sylwester 2020
 • Małgosia Borysewicz- rodzinna sesja zdjęciowa
[1/14] Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska Kibicują Polsce - Euro 2020
Zobacz także