Marina nie zorganizuje w tym roku świąt: „Nie jestem na siłach”. Zdradziła, jak Wojtek z Liamem spędzą Boże Narodzenie

Marina Łuczenko

Marina Łuczenko

Marina w tym roku nie organizuje świąt Bożego Narodzenia. Po ostatnich wydarzeniach nie czuje się na siłach. Zdradziła internautom, jak razem z Wojtkiem i Liamem spędzą ten czas. 

Marina w show-biznesie jest od dziecka. Już jako mała dziewczynka wygrywała kolejne muzyczne konkursy, by jako nastolatka zacząć robić poważną karierę. Sporą liczbę fanów przyniósł jej udział w Tańcu z Gwiazdami, a także rola Amandy w serialu 39 i pół. Sympatycy wokalistki od lat przyglądają się jej karierze, a także życiu prywatnemu. I w jednym i drugim sporo się dzieje. W 2013 roku zaczęła się spotykać z bramkarzem Wojciechem Szczęsnym, który trzy lata później został jej mężem. Obecnie wychowują oni wspólnie swoje pierwsze dziecko. Synek Liam przyszedł na świat w 2018 roku i jest oczkiem w głowie rodziców.

Wokalistka jest też jedną z aktywniejszych gwiazd na Instagramie. Codziennie publikuje nowe treści i informuje o zawodowych planach, ale zdradza także sporo z życia prywatnego.

Marina nie organizuje w tym roku świąt. Co się dzieje?

Marina nie ma przed swoimi fanami zbyt wielu tajemnic i chętnie opowiada o codzienności. Publikuje też sporo zdjęć małego Liama, ale nigdy nie ujawnia twarzy chłopca. Wiadomo jednak, że ma on piękne blond włosy i rośnie w błyskawicznym tempie. Chociaż większość gwiazd chwali się w sieci swoimi przygotowaniami do świąt, to u Mariny panuje zupełnie inny nastrój. W domu gwiazdy oczywiście stanęła choinka, ale nie ma zamiaru szykować ona nic więcej.

Wokalistka wyznała, że nie czuje się na siłach, aby urządzać huczne Boże Narodzenie. W tym roku pozostawiła to innym osobom. O wszystkim napisała, publikując zdjęcie z synkiem.

W tym roku nie organizuje świąt i całe szczęście, bo dużo mnie to pracy kosztuje a w tym roku nie jestem na siłach.
A jak Wasze nastroje?

Jedna z internautek postanowiła zapytać Marinę, jak w takim razie zamierza z rodziną spędzić święta. Artystka nie miała problemu, żeby odpisać na to pytanie. Okazuje się, że postawili na rodzinny wyjazd w góry.

Można się domyślać, że wszystko związane jest ze stanem zdrowia Mariny. Jakiś czas temu niespodziewanie poinformowała ona fanów, że znajduje się w szpitalu, gdzie przeszła niezbędną operację. Nie wyjaśniła jednak, co dokładnie się stało. Miejmy nadzieję, że podczas Bożego Narodzenia spędzonego w malowniczych górach będzie miała czas, aby dojść do pełni sił.


Marina i Liam

Marina i Liam

Choinka Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Choinka Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Marina i Wojciech Szczęsny – święta Bożego Narodzenia 2019

Marina i Wojciech Szczęsny – święta Bożego Narodzenia 2019

Komentarze

 • Gość pisze:

  Rodzina – wzorzec do naśladowania dla nikogo. A zazdrościć albo podziwiać może tylko ktoś, kogo interesują same pieniądze.

 • Gość pisze:

  Przykro mi że nie ma Pani siły nic ugotować. Bo na pewno ktoś uwierzy że Pani gotuje i sprząta. Domeną Waks jest tylko ładnie wyglądać pachnieć i dać dupy piłkarzynie jak tego rząda. Są to kobiety które nie mają nic do powiedzenia a nawet nie mają siły zlecić niewolniką robotę żałosne.

  • Gość pisze:

   Ale jesteś zawistna/ny… Porażka
   Ja w tym roku nie mam świąt.. Nie mogę wyjść z domu przez 2 tygodniową kwarantannę, z resztą nie stać mnie nawet żeby kupić jedzenie. Mój syn pierwszy raz zobaczy, że pod choinką niema prezentów. Jest mi bardzo przykro z tego powodu ale nigdy nie mogłabym być taka padła jak ty… Mimo, że los mi nie sprzyja, wszystkim życzę dobrze bo dobro wraca. Co z tego że mają pieniądze? Może też jak każdy inny mają swoje dramaty, może chorują..?? Zanim napiszesz taką głupotę pomysł kilka razy. Wesołych świąt ci życzę! Mniej zazdrości i bólu d*py. Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Za takie pieniądze …..to wstyd robić święta przecież stać ich na wystawne święta gdzie tylko zapragną.Tylko ze tych biednych w Polsce jest prawie 70 procent a ta reszta to wyjątkowa śmietanka.

 • Gość pisze:

  Dużo zdrówka życzę i wesołych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia

 • Gośćagata pisze:

  Nie jest na siłach zlecić komuś żeby jej święta zorganizowali, albo… nie jest na siłach znaleźć takiej osoby która by jej wszystko zorganizowała. Cynizm, zadufanie, głupota i już szkoda słów na tą Panią.

 • Gość pisze:

  Niech bierze tegi nieszczęsnego szczęsnego i spada

 • Lubelanka pisze:

  Ja podobnie nie jestem na siłach. Mam problem z chodzeniem. Jedzeniem… Rozumiem jak to jest. Dużo zdrowia dla Pani oraz rodziny.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×