Marina i Wojtek Szczęsny kochają luksus, ale takiej choinki jeszcze nie mieli. Teraz to dopiero wypasione drzewko. „Najpiękniejsza choinka, jaką mieliśmy”

Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko, podobnie, jak inne gwiazdy, zaczęła przygotowania do świąt ze sporym wyprzedzeniem. Pochwaliła się choinką i słodkimi pierniczkami. Jak przystroiła drzewko?

Marina Łuczenko już jako nastolatka zaistniała w świecie show-biznesu. W krótkim czasie zyskała sympatię fanów, którzy z uwagą śledzą jej muzyczne poczynania. Jak dotąd wydała trzy solowe albumy: Hard BeatOn My WayWarstwy. Talent wokalny odkrył jej ojciec, który z wykształcenia jest muzykiem. Już jako dziecko startowała lokalnych konkursach, a do jej największych osiągnięć z tamtego okresu można zaliczyć 2. miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Częstochowie. Na swoim koncie ma również rolę w musicalu Janusza Józefowicza pt. Romeo i Julia, w którym wcieliła się w tytułową bohaterkę.

Sukcesy z życia zawodowego przeniosła również na sferę prywatną. Od kilku lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z Wojciechem Szczęsny, bramkarzem polskiej reprezentacji. Nigdy nie mogła narzekać na brak zainteresowania ze strony mężczyzn, dlatego piłkarz musiał się nieźle natrudzić, by zdobyć jej serce. Na pierwsze spotkanie namówił ją pod pretekstem spraw biznesowych. W końcu udało mu się zdobyć jej numer telefonu i tak zaczęła rozwijać się ich znajomość.

Kiedy zadzwoniłem do Mariny, mówiąc, że zapraszam ją na kolację, to wszystko obgadamy, zgodziła się. Wprawdzie w tej sprawie mi nie pomogła, ale na kolację przyszła. Jestem dość nieśmiały w pierwszych kontaktach. Domyślałem się, że Marina ze swoją urodą ma wielu adoratorów i gdybym zaproponował jej randkę bez wyższego celu, odłożyłaby pewnie słuchawkę  – wspominał w wywiadzie dla Vivy!

Na szczęście starania nie poszły na marne. Para od kilku lat tworzy szczęśliwy związek, którego owocem jest ich trzyletni syn, Liam.

Marina Łuczenko pokazała tegoroczną choinkę. Jak wygląda?

Marina jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie pokazuje, jak wygląda jej życie prywatne. Z uwagi na to, że jej mąż bardzo dużo czasu spędza w rozjazdach, oboje hucznie celebrują każdą wspólną chwilę. W mediach społecznościowych nie brakuje ich zdjęć z wakacji lub kolejnych rocznic ślubu. Również przygotowania do świąt są dla nich szczególnym czasem, w którym mogą spędzić czas w trójkę.

Wokalistka w sobotnie popołudnie postanowiła pokazać, jak wraz z Wojtkiem i Liamem przygotowują się do świąt. Na Instastory wrzuciła kilka krótkich nagrań, na których zademonstrowała m.in., jakie drzewko wybrali w tym roku. Gdy choinka dotarła do ich mieszkania, gwiazda była pod ogromnym wrażeniem tego, jak wygląda. Jak przyznała:

Słuchajcie, to chyba najpiękniejsza choinka, jaką do tej pory mieliśmy.

Świąteczny nastrój udzielił się również ich synowi, który podekscytowany zaczął śpiewać piosenkę Jingle Bells. Trzeba przyznać, że talent wokalny odziedziczył po mamie. Po jego wokalnym popisie zabrali się za wykrawanie pierniczków, które przybrały rozmaite kształty, począwszy od bombek, po bałwanki i serduszka.

Marina pochwaliła się również efektem końcowym przystrajania choinki. Na gałązkach zawisły bombki, gwiazdki oraz figurki przypominające aniołki, renifery i świętego Mikołaja. Gdzieniegdzie migocą również złote lampki, dzięki którym drzewko prezentuje się bardzo efektownie.

Zdjęcia rodziny Szczęsnych przygotowujących się na nadejście świąt znajdziecie w naszej galerii.


Choinka Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Choinka Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Marina Łuczenko-Szczęsna - przygotowania do świąt

Marina Łuczenko-Szczęsna - przygotowania do świąt

Marina Łuczenko-Szczęsna - przygotowania do świąt

Marina Łuczenko-Szczęsna - przygotowania do świąt

Komentarze

 • Gość Nela pisze:

  A ja nie lubię czerwonych ozdób,już mi się opatrzyły.Wole pastelowe kolory i choinkę w jednym kolorze.Jesli chodzi o te Mariny mam inne pojęcie piękna.

 • Gość pisze:

  Komentarze Polaków to żenada. Przeważnie jad, zawiść, porównywanie , czasami nawet chamstwo.

  • Gość pisze:

   Jeszcze nie do końca ubrana. Na szczycie brakuje czuba albo gwiazdy. Może się boją, że będzie wyglądało tak po rusku, bo i kształt czuba, gwiazda kojarzą się z Kremlem.

 • Gość pisze:

  Komentarze Polaków to żenada, przeważa jad, zawiść a nawet chamstwo. Jest mi wstyd i zarazem przykro.

 • GośćIrena pisze:

  Czekałam na luxus, ale zrobiło się swojsko,trzeba nie c to coś,pieniądze nie wystarcza.

 • Gość pisze:

  Proszę przesyłać oryginalne treści! Do redakcji! Nie porownywac komentarzy, jak można nie wyświetlić slow od serca kogos komentując że już to było? To jakaś chale propagujące! Aż wsty!!!!

 • Gość pisze:

  Brawo! Choinka skromna, prawdziwa I pachnaca lasem , czerwień, złoto, srebro to podstawowe kolory ubiory choinek, tradycyjnych. Bardzo poważam Pania że uczy pani synka jak zachować tradycję! Aż miło patrzeć! Pozdrawiam, wesolych, miłych swiat!

 • Gość pisze:

  A foremki z Pepco…mam takie same.

 • Gość pisze:

  Czyli ja co roku mam luksusową choinkę. Od zawsze kupujemy żywa jodłę kaukaską lub srebrny świerk do samego sufitu. Jest pięknie ozdobiona i każdy kto przychodzi się zachwyca. I nie robię z tego sensacji.

 • Natalia pisze:

  Powiem szczerze…mam ładniejsza….🙂

 • Gość pisze:

  Po co te czerwone bombki?Ruska dusza się odezwała?

  • Gość pisze:

   Cerwony kolor w święta to podstawa🤔.

  • Gość pisze:

   Choinka ma być kolorowa jak… choinka i tyle

  • Gość pisze:

   Gdy nie było internetu tylko rodzina wiedziała żeś głupi. Ciekawe co powiesz o kolorze czerwonym w polskiej fladze? Też mają związek z Rosją? 😂

  • Jarek K.😀 pisze:

   Ja też mam czerwone bombki a wcale z Rosji nie jestem. Widzę że zazdrość przemawia. Pozdrowionka dla Wojciecha i małżonki 😀

 • A.K. pisze:

  Bardzo ładna, bo taka normalna, myślę że nie w każdym domu jest prawdziwa choinka. Brawo za normalność

 • Dd pisze:

  Normalna choinka jak każdy ma taką w swoim domu rewelacji nie widzę A moja ładniejsza

 • Gość pisze:

  Piękna choinka tylko doradzilqbym ci kupić złote bombki bo będą się pięknie na niej komponowały

 • Pati pisze:

  Oj ludzie czepiacie się szczegółow .. . Luksus to nie tylko pieniądze itp .. . Luksusem można np nazwać zdrowie , które ma się jedno i nie każdy ma je idealne . Tak samo jest z domem .. . Jest wielu bezdomnych , którzy marzą o tum , żeby ogrzać się przy kominku .. . Rodzina to , również luksus . Tylko Oni tak naprawdę są twoimi prawdziwymi przyjaciółmi , na których można liczyć w każdej sytuacji .

 • Gośćlidka pisze:

  Kochają luksus, w głowach im się poprzewracało. Pomóżcie lepiej ludziom biednym jak tyle macie a nie tylko się afiszujecie bogactwem. Okropnosc.

 • Gość pisze:

  No taka bym powiedział dość standardowa 😁
  Bardzo ładna ale po tytule spodziewałem się przysłowiowego urwania tylnej części ciała 😉

 • Gość pisze:

  Drzewko jest piękne, skromnie i ze smakiem przystrojone. A że dziennikarzyna widzi luksus – no cóż, widocznie ma w salonie miotłę na święta.

 • Viki pisze:

  Piękna choinka skromna A śliczna brakuje tylko tych pierniczków na niej ,cudowna jak u pani Gesler ,pozdrawiam

 • Gość Teresa pisze:

  a gdzie Rodzice??….

 • Gość pisze:

  Piękna choinka

 • Arianne pisze:

  A gdzie jest ten luksus na tej choince ?….. w dupach się powaliło snobom

 • Gość pisze:

  A gdzie jest ten luksus na tej choince ?….. w dupach się powaliło snobom

 • Gość pisze:

  Nie widze tu nic pieknego mam sztuczna duzo ladniejsza

 • Gośćja pisze:

  Mam ładniejszą jodle koreanska i nie jestem celebrytka

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×