„Ta historia jest jak scenariusz do romantycznego filmu”. Filip Chajzer jest zakochany po uszy. Po raz pierwszy powiedział o związku z młodszą o 13 lat partnerką

Filip Chajzer o nowej miłości

Filip Chajzer o nowej miłości

Filip Chajzer pierwszy raz otworzył się na temat nowego związku. Co powiedział o relacji z młodszą o 13 lat Julią?

Filipa Chajzera możemy obecnie oglądać w duecie z Gosią Ohme, kiedy prowadzą Dzień Dobry TVN. Widzowie cenią ich za poczucie humoru, dystans do siebie i świetny kontakt z zaproszonymi do studia osobami.

W życiu dziennikarza nastąpiła ostatnio wielka rewolucja. Kilka miesięcy temu rozstał się z partnerką i matka synaMałgorzatą Walczak.

Moi drodzy. Wylewne komentowanie życia prywatnego to, jak dobrze wiecie, nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie, jak tylko się da, prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze – napisał Filip.

Stało się to po tym, jak został przyłapany przez paparazzi na randce z młodą kobietą, która okazała się jego nową  miłością. Związek z Anną M. Jędrzejuk nie przetrwał jednak zbyt długo. Filip nie rozpaczał i już pochwalił się nową partnerką. Pudelkowi udało się ustalić, kim jest wybranka dziennikarza.

Ma na imię Julia i niedawno skończyła 25 lat. Jest spoza branży. Filip poznał ją w internecie i zamieszkał z nią po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Ostatnio byli razem w Trójmieście, czym zresztą Filip sam chwalił się na Instagramie – mówił informator portalu.

Teraz Flip Chajzer sam nieco otworzył się na temat nowej relacji. Co powiedział?

Filip Chajzer o nowym związku. Co mówi o 13 lat młodszej od niego Julii?

Obecnie Filip Chajzer przebywa na wakacjach na Dominikanie. Podobno towarzyszy mu Julia. Prasa donosiła już, że zakochani nie tracili czasu i szybko zamieszkali razem.

Filip miał zakochać się od pierwszego wejrzenia. Zobaczył Julie na filmie, a potem odnalazł ją w mediach społecznościowych i napisał do niej, ale nie było odzewu. Zmieniło się to kiedy kobieta zobaczyła go w Dzień dobry TVN. Wtedy odpowiedziała i zdradziła, że mają psy tej samej rasy.

Filip jest szczęśliwy i śmieje się, że ta historia jest jak scenariusz do romantycznego filmu – mówiła Faktowi osoba z bliskiego otoczenia Chajzera.

Sam zainteresowany zdradził dziennikowi, że jest zakochany, ale nie chciałby ujawniać szczegółów.

Taka miłość może zdarzyć się tylko raz… na zawsze – powiedział.

Wygląda na to, że strzała Amora na dobre ugodziła Filipa Chajzera.


Filip Chajzer ma nową partnerkę

Filip Chajzer ma nową partnerkę

Filip Chajzer u fryzjera

Filip Chajzer u fryzjera

Filip Chajzer u fryzjera

Filip Chajzer u fryzjera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×