Filip Chajzer i Małgorzata Walczak rozstali się. Para wydała oświadczenie z apelem do mediów. Wspominają o synu

Filip Chajzer, Małgorzata Walczak

Filip Chajzer, Małgorzata Walczak

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak rozstali się. Para wydała oświadczenie, w którym poinformowała o zakończeniu związku.

Filip Chajzer po dołączeniu do obsady Dzień Dobry TVN przeszedł sporą metamorfozę. Schudł, zmienił fryzurę i styl. Wpływ na jego przemianę miała miłość do Małgorzaty Walczak, z którą związek potwierdził chwilę po tym, jak zahuczało o nim w mediach.

Para rzadko pojawiała się na salonach. Częściej można było spotkać ich razem na Instagramie, niż na czerwonych dywanach. Swój debiut zaliczyli pięć lat temu na Balu TVN, ale i wtedy nie pozowali fotoreporterom do wspólnych zdjęć. Jedynie w social mediach podzielili się informacją, że bawią się na wydarzeniu naszpikowanym znanymi osobami.

Chajzer i Walczak w 2017 roku zostali rodzicami. Na świecie powitali syna, Aleksandra. Wszystko wskazywało na to, że ich uczucie kwitnie, a być może wkrótce nawet wezmą ślub. Czas zweryfikował relację prezentera TVN.

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak rozstali się

Kilka dni temu w mediach zrobiło się głośno, gdy partnerka Filipa zamieściła wpis, w którym zasugerowała, że w jej życiu dzieje się coś niedobrego. Po chwili go usunęła, ale w sieci krążą screeny jej wyznania:

Być tu i teraz bywa trudno – napisała krótko.

Internauci zaczęli zastanawiać się, co się wydarzyło w życiu pary. Teraz wszystko stało się jasne. Małgorzata i Filip wystosowali oświadczenie, w którym jasno dali do zrozumienia, że ich relacja należy do przeszłości. Proszą jednak o uszanowanie ich prywatności, ponieważ zależy im na dobru dziecka.

Moi drodzy. Wylewne komentowanie życia prywatnego to, jak dobrze wiecie, nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie, jak tylko się da, prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze – napisał Filip.

Chociaż Filip przestał obserwować matkę swojego syna na Instagramie, to ta wciąż śledzi jego konto.

Jak myślicie, dlaczego ich związek właśnie dobiegł końca?


Filip Chajzer, Małgorzata Walczak

Filip Chajzer, Małgorzata Walczak

Filip Chajzer, Małgorzata Walczak

Filip Chajzer, Małgorzata Walczak

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×