NewsyFilip Chajzer zrobił to pierwszy raz. Dziennikarz poprosił swoich fanów o...

Filip Chajzer zrobił to pierwszy raz. Dziennikarz poprosił swoich fanów o...

Filip Chajzer prosi o lajki pod zdjęciem ojca
Filip Chajzer prosi o lajki pod zdjęciem ojca
Milena Majek

01.05.2016 20:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Filip Chajzer to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w Polsce. Jego materiały, które realizuje dla Dzień Dobry TVN bawią do łez. Przed telewizorami zasiada wówczas mnóstwo widzów, aby zobaczyć, jak Filip z przymrużeniem oka potraktował kolejny temat.

Dziennikarz znany jest ze znakomitego poczucia humoru. Wielokrotnie zarzucano mu, że pracę w telewizji załatwił mu ojciec. Zygmunt Chajzer od lat jest przecież zaliczany do czołowych dziennikarzy w Polsce. Filip się tym absolutnie nie przejmował. Już nie raz udowodnił, że plotki nie mają nic wspólnego z prawdą. Młody dziennikarz prowadzi swoje profil na Facebooku i Instagramie. To one głównie służą mu do kontaktów z fanami. Popularniejszy jest ten pierwszy z nich. Na Facebooku Filip ma niemal 400 tysięcy polubień. Dziś postanowił nieco to wykorzystać. Chajzer zamieścił zdjęcie swojego ojca wspominając przy okazji, że ma on dziś urodziny.

Dzisiaj są urodziny mojego mistrza. Nigdy tego nie robiłem ale raz odkryję w sobie coś z gimbazjalnego jutubera... POPROSZĘ TYLE LAJECZKÓW ILE SIĘ DA!!! (pisownia oryginalna) - czytamy na jego profilu

Zygmunt Chajzer skończył właśnie 62 lata. Jubilatowi składamy najserdeczniejsze życzenia. Zwracamy też uwagę na to, że zdjęcie, które zamieścił Filip (a my prezentujemy poniżej) doczekało się ponad 70 tysięcy polubień i kilkudziesięciu udostępnień. 

Zygmunt Chajzer obchodzi 62 urodziny
Zygmunt Chajzer obchodzi 62 urodziny
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także