Filip Chajzer znika w oczach. Chudy jak przecinek, pokazał się w zaskakującej stylizacji. Spektakularna metamorfoza

Filip Chajzer metamorfoza

Filip Chajzer metamorfoza

Filip Chajzer pokazał się w zaskakującej stylizacji. Jednak najbardziej uwagę przyciąga to, że dziennikarz jest coraz chudszy. Jak wygląda?

Filip Chajzer opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym zaskoczył stylizacją. Jednak coś innego przyciągnęło uwagę internautów. Dziennikarz, odkąd kilka lat temu zabrał się za nadprogramowe kilogramy, jest coraz szczuplejszy. Jak wygląda?

Filip Chajzer jest coraz chudszy. Jak wygląda?

Filip Chajzer od kilku lat jest na fali popularności. Poczucie humoru, dystans do siebie, wielkie serce i pogodne usposobienie zapewniły mu wielkie grono fanów, które systematycznie się powiększa. Udział w Ameryka Express dołożył kolejną grupę wielbicieli, a obecność w reaktywowanym Big Brotherze przyciągnęła do dziennikarza jeszcze większą uwagę. Jego obecność w śniadaniówce TVN także przyczynia się do wzrostu sympatii dla charyzmatycznego prezentera.

Chajzer jest też jedną z najbardziej przystępnych osób na polskich salonach. Znany jest także z tego, że nie ma problemów z tym, żeby żartować sam z siebie. Ponad rok temu pokazał na przykład, jak zmieniła się jego sylwetka.

Tak. To ten sam człowiek. 2008 VS 2020. Jeśli jest coś, czego żałuję w życiu, to faktu, że wziąłem się za siebie dopiero po 30–tce… Ale lepiej późno, niż za późno – napisał Chajzer na Instagramie rok temu.

Pochwalił się metamorfoza już wcześniej, ale zrobił to w dyskretny sposób, stwierdzając, że zmiana oprawek i brak krawata robią różnicę.

Jak widać na najnowszym zdjęciu, dziennikarz utrzymuje reżim i znika w oczach. Jest coraz szczuplejszy. Filip Chajzer, w odjechanej stylizacji, która przypomina taką, jaką według żartów lubią typowi Polacy na wakacjach, promuje akcję charytatywną. To tak bardzo pasuje do jego poczucia humoru.

Kiedy kupiłeś nowe klapki #NB, a reszta stylówki wyszła już sama, więc gdzie są do cholery moje lata 90? niech wrócą pod hasztagiem #SkietyKlapkiNB Czekam na najlepsze stylówki z udziałem białych skiet i klapków/sandałów. Razem z @newbalance obklapkujemy 3 rodziny (z piesełem i kotełem jeśli rodzina posiada) za najlepsze doznania wizualno-artystyczne do dzieła! Ps. Co, ja tak nie wyjdę na miasto?  #SkietyKlapkiNB #newbalance #90sfashion

Fani Filipa Chajzera podziwiają za odwagę, zwłaszcza że dziennikarz zadeklarował, iż w sfotografowanej stylizacji wyjdzie na miasto. Nie brakuje też komplementów dla sylwetki gwiazdy Dzień Dobry TVN. Prezenter dosłownie znika w oczach.


Filip Chajzer jest coraz chudszy

Filip Chajzer jest coraz chudszy

Filip Chajzer metamorfoza

Filip Chajzer metamorfoza

Filip Chajzer metamorfoza

Filip Chajzer metamorfoza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×