NewsyFilip Chajzer zachwycony... Jolantą Pieńkowską!

Filip Chajzer zachwycony... Jolantą Pieńkowską!

Filip Chajzer zachwycony... Jolantą Pieńkowską!
Michał Gołębiowski
21.07.2014 23:13, aktualizacja: 22.07.2014 10:38

Prywatnie i zawodowo! Nie uwierzycie co o niej mówi

- Nie zgadzam się z hejtem na Jolę Pieńkowską i nie akceptuję wylewania na nią pomyj. Może się komuś nie podobać, że jest bogata, ale jest. I co z tego? Przecież nikomu, do cholery, tych pieniędzy nie ukradła. Ciężko pracowała na to, co ma. Widziałeś słynne nagranie na YouTube, gdy w trakcie prowadzenia Wiadomości na jej nosie siada mucha, a ona bez zająknięcia prowadzi dalej program? To jest jej CV - ta mucha na nosie. 

Filip Chajzer podał też inny przykład na profesjonalizm Jolanty Pieńkowskiej:

Nikt nie ma takich łydek jak ona - w końcu kiedy rozwaliło się pod nią krzesło w trakcie czytania serwisu, wytrzymała do końca podpierając się na rękami o stół.

Po tym wywiadzie, już tak nie dziwi zachowanie Filipa Chajzera w ostatnim poprowadzonym przez niego programie "Dzień Dobry TVN" w niedzielę, kiedy to właśnie Jolantę Pieńkowską wskazał jako osobę nominowaną do Splasha, nowej gry, która zyskuje popularność wśród gwiazd. (zobacz:Marcin Prokop i Filip Chajzer – kolejne gwiazdy dołączyły do modnej zabawy) (zobacz też: Filip Chajzer w "Dzień Dobry TVN" oblał się wodą i do splasha nominował... Musiała się bardzo zdziwić!)

Czy Jolanta Pieńkowska podejmie wyzwanie?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także